Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ryanair -nél mennyire szigorúak?

Ryanair -nél mennyire szigorúak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Spanyolországba utazom 2 napra. Az lenne a kérdésem, hogy van egy mini bőröndöm aminek a mérete (online adatok szerint) 40*20*30. Ryanair -re a megengedett kézipoggyász méret, ami ingyen felvihető 40*20*25, viszont az ellenőrző keret mérete elvileg 42*20*30. Szerintetek, ha esetleg lenne méret ellenőrzés akkor az a lényeg, hogy a keretbe beleférjen, nem? (nekem egyébként még sose volt ilyen ellenőrzés, de nem szeretnék emiatt a pár cm miatt fizetni. Ezzel a kis mini bőrönddel még csak Wizzair-rel utaztam és ott pont megfelelő a méret). Van esetleg valakinek valami tapasztalata ezzel kapcsolatban?

jan. 4. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Ha ennyire jól értesült vagy akkor menj csak túlnéretes kézipogyóval. Aztán majd rájössz gyorsan hogy 40*20*25cm-es kétipoggyász ellenőrző kerete miliméterre pontosan 40*20*25cm.
jan. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Nekem az a tapasztalatom, hogy van amikor nem érdekel senkit semmi és be sem kellett raknunk a keretbe a bőröndöt. És volt már olyan is amikor beszállás előtt szóltak, hogy a megengedett mennyiségen felül akár egy papírzacskóban lévő egy csík cigiért is fizetnünk kell. Képzelj el vagy 115 embert akik egyszerre kezdték gyömöszölni a többletet a bőröndbe. Szóval nem tudni előre mikor mennyire megengedőek vagy szigorúak.
jan. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

10 esetből 8-9-szer leszarják és csak a feltűnően túlméretesekre repülnek rá.

A maradék 1-2 esetben szétszopatnak mindenkit.

jan. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3x voltam Spanyolországban Ryanairrel, 2x hátizsákkal, ami megtömve túllépte a méretet, 1x egy 50x30x27-es sporttáskával, odafelé nem volt semmi, visszafelé felfigyeltek rá és ki kellett fizetnem a plusz költséget. Szerintem a tiéd nem fog érdekelni senkit.
jan. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha kerekes bőrönd azt szinte biztos hogy lemérik. Ha csak egy hátizsák ott ritkàbban nézik bár nekem az utolsó három alkalommal pont nézték.
jan. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A bőröndökre utaznak, a hátizsák jobb megoldás, azokkal nem foglalkoznak általában, még akkor sem, ha látványosan túlméretes.
jan. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szigorúak. Néha még meg is kanalazzák a gyengébb testfelépítésű utasokat
jan. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!