Kezdőoldal » Utazás » Európa » Van olcsóbb kiutazási lehetősé...

Van olcsóbb kiutazási lehetőség Franciaországba mint a FlixBus?

Figyelt kérdés
Nyárra fontolgatjuk, hogy Párizsba kiutazzunk. Az érdekelne minket, hogy a FlixBusnál van-e olcsóbb lehetőség kiutazni Párizsba? Az autó és a repülő sajnos nem játszik, de a busz és a vonat viszont igen, azonban átszállni nem szeretnénk egyszer sem.

jan. 30. 17:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Olyan vonat biztos nincs, amiről nem kéne átszállni.
jan. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
40%

Mi a baj a repülővel?

Budapest - Brüsszel (Charleroi) wizz vagy ryan-el fillérekből megvan és onnan meg vonatozhattok.

jan. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Egyesnek: akkor pontosítanék: 1 átszállás belefér :)


Kettesnek: köszönjük megfontoljuk!


Esetleg további busz és vonatjavaslatok?

jan. 30. 17:57
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
A szállásokat megnéztétek már? Mert az drágább lesz, mint kijutni. Az éttermek szintén.
jan. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nézegettük már igen, de elsőkörben valami “olcsó” busz vagy vonatjárat érdekelne minket, maximum 1 átszállással. Repülőt még átgondoljuk. Busz és vonat kapcsán javaslatok esetleg?
jan. 30. 18:17
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Bécs - Párizs közvetlen vonat hetente háromszor van. Ezzel egy átszállással Bécsben megoldható az utazás. Valószínűleg drágábban, mint repülőgéppel.
jan. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
69%

Hiába kérdezed meg 10-szer, akkor sem lesz. Mit gondolsz hogy 1500 kilométeres útra elvisznek háromezerért?

Flixet nem láttam 22-23 alatt és 24 óra az út. Nem tudom ki az az elvetemült aki ennyit kibír buszon.

Ryanairt találtam 12-13-ért is.

Ott kezdődik a probléma, hogy igényeid vannak. Pl átszállás nélkül. Olcsón ez nem megy. Ha olcsón akarsz utazni manapság, akkor drasztikusan le kell adni az igényeket, ott kell aludni egy pályaudvaron és másnap menni valami helyi személyvonattal, aztán megint várni valahol órákat és megint valami helyi vonattal vagy busszal ami tényleg 3 forintért visz arrébb.

jan. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem meg "tízszer", mert mindenféle válasz jött, csak épp egyik sem a kiírt főkérdésre reflektált. Sehol nem gondoltuk, hogy háromezerért elvinne bármi is ... Szimplán csak kíváncsiságból érdeklődtünk, hogy a FlixBusnál van-e olcsóbb opció a buszos kiutazást tekintve, ha a buszra esne a választás.

[Az átszállást egyébként meg később pontosítottam, hogy 1 belefér.]

jan. 30. 19:05
 9/24 anonim ***** válasza:
40%
Stoppolás.
jan. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
46%
A repülőn mit kell átgondolni?
jan. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!