Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek lenne jelentkező...

Szerintetek lenne jelentkező erre az ötletre? (Anglia)

Figyelt kérdés

Arra gondoltam,hogy "üzletet" kötnék valakivel..

Gondoltam mi lenne ha feladnék egy olyan hirdetést,hogy aki Angliában szeretne dolgozni,és megvan a megfelelő nyelvtudása,de nincs senki ismerőse,és bizonytalan,annak én felajánlom,hogy ideiglenesen míg talpra nem áll kiadom az egyik szobámat ,de cserébe segít nekem is munkát szerezni.

Az a gond,hogy én itt vagyok kint ,de annyira gyáva vagyok,hogy nem merek munkát keresni magamnak,pedig bőven lenne miből válogatni..Az is gond,hogy csak alapfokon tudok angolul,és a telefonálás is gondot okoz nekem.

Gondoltam ha valaki jól tud angolul az segít nekem a nyelvben,és én meg segítenék abban,hogy ne a semmibe jöjjön ki....De ez egyenlőre csak ötlet,hogy lenne-e rá jelentkező..(még nem hirdettem meg..)

39/N


2011. máj. 1. 19:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó ötletnek tűnik,biztosan lenne akit érdekel,mivel az albérletek kint eléggé drágák stb.Szerintem próbáld meg,veszíteni valód nincs.
2011. máj. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

engem , vagyis minket lehet hogy érdekelne. csak hát

kérdés, hogy mennyiért adod ki az albérletet. meg azért ha én kimennék jövőhéten vagy valamikor 24 évesen , akkor sem lenne nekem munkám úgy se rögtön az első nap , max pár nap múlva gondolom . nem tudom hogy utánna , hogy tudnék segíteni neked munkát keresni .

2011. máj. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

meg hát sztem nem csak nekem lenne ez a problémám , hogy nem tudok neked munkát keresni ,hanem kb mindenkinek .


nem is értem pontosan hogy hogy érted ezt bocs,


"..Az is gond,hogy csak alapfokon tudok angolul,és a telefonálás is gondot okoz nekem.

Gondoltam ha valaki jól tud angolul az segít nekem a nyelvben"


végül is tudok neked telefonálni , meg beszélni is akár helyetted, de hát az milyen. ha szerez valaki neked egy munkát, aztán felvesznek mondjuk és beszélni kell hozzá normálisan akkor meg úgy se jössz ki jól.


szval sztem ezt a részét nem gondoltad át teljesen

2011. máj. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
de amúgy az hogy kiadsz egy szobát, érdekelne így magában amúgy :D még is csak jobb egy magyarhoz kimenni , és úgy hogy nem 5en laknak egy szobában.
2011. máj. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Mivel 3 szobás lakást bérelünk,így van egy nagy szoba ami üresen áll..Ezért tudom kiadni olcsón..

Nem az a gond,hogy nem tudok kommunikálni,még ha alapfokon is.A gond az,hogy elég gyáva vagyok az elején megszólalni,és nekem idő kell hogy merjek beszélni.A telefon meg nekem kín,mert látnom kell hogy kivel beszélek..Sokszor a gesztusokból,arckifejezéséből tudom,hogy mit is akar..

Ezért is gondoltam azt,hogy én mondjuk kiadnám heti 20-30 fontért a szobát (de ebben minden benne van,kezdve az internettől a gáz,víz,minden) de cserébe a telefonjaimat elintézné helyettem(vagyis ő venné fel ha keresnek,és segítene abban,hogy merjek beszélni vagyis egy kis gyakorlást adna nekem..

Szóval ezt érdemes lenne megjátszani??Én is adnék,de kapnék is valamit..

2011. máj. 1. 20:03
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom , lehet hogy működne. amúgy csak annyit írtál hogy angliáról van szó, de akkor nem London, vagy igen?
2011. máj. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
nem London Oxford
2011. máj. 1. 20:31
 8/16 A kérdező kommentje:

De ha valakit London érdekel akkor is tudnánk ki adni szobát,mert a fiam ott bérel 2 szobás lakást,és nemrég említette,hogy visszajönne Oxfordba,de a bérleti díjszerződése még oda köti..Így akkor nyugodtan visszajöhetne,én meg mennék Londonba..

Látjátok..Én nekem ilyen lehetőségeim vannak,de annyira gyáva vagyok,hogy munkát keresek..De gondoltam,hátha lehetne ilyen "üzletet" kötni...

2011. máj. 1. 20:38
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
a fiad nem tud segíteni?
2011. máj. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
De tudna,ha nem lenne férfia hangja..Azért a telefonban eléggé észre lehet venni,hogy nő vagy férfi beszél..Ha ez nem lenne gond,akkor nem járna ilyeneken az agyam..nem igaz???
2011. máj. 1. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!