Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek lenne jelentkező...

Szerintetek lenne jelentkező erre az ötletre? (Anglia)

Figyelt kérdés

Arra gondoltam,hogy "üzletet" kötnék valakivel..

Gondoltam mi lenne ha feladnék egy olyan hirdetést,hogy aki Angliában szeretne dolgozni,és megvan a megfelelő nyelvtudása,de nincs senki ismerőse,és bizonytalan,annak én felajánlom,hogy ideiglenesen míg talpra nem áll kiadom az egyik szobámat ,de cserébe segít nekem is munkát szerezni.

Az a gond,hogy én itt vagyok kint ,de annyira gyáva vagyok,hogy nem merek munkát keresni magamnak,pedig bőven lenne miből válogatni..Az is gond,hogy csak alapfokon tudok angolul,és a telefonálás is gondot okoz nekem.

Gondoltam ha valaki jól tud angolul az segít nekem a nyelvben,és én meg segítenék abban,hogy ne a semmibe jöjjön ki....De ez egyenlőre csak ötlet,hogy lenne-e rá jelentkező..(még nem hirdettem meg..)

39/N


2011. máj. 1. 19:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
-.-' hmm hát igen , mondjuk akkor nem tudom minek gondolkozom végülis ezen :D nekem sincs túl nőies hangoM:D:D
2011. máj. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
és a fiadnak nincs valami barátnője?
2011. máj. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

ma 20:59

per pillanat nincs barátnője,de nem hiszem ,hogy pont tőle kérnék ilyen segítséget..Ez nem olyan hogy evvel kéne nyaggatnom egy fiatal lányt...De ha "üzletet" kötnék,akkor ott nincs nyaggatás..Nem hiszem hogy bárki ki tudna venni szobát akár Londonban,akár Oxfordban 20-30 fontért és még internetet is kap...

De mivel látom itt is eléggé "bizonytalan" lehetőségek jönnek,akkor ezek szerint hülye ötleteim vannak..:) Hát igen..

Köszönöm a válaszokat...

2011. máj. 1. 21:03
 14/16 anonim ***** válasza:

várjál , csak velem beszélgettél 1edül :D ne vonj le semmi következtetést :D



Még lehet találsz valakit :)

2011. máj. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Akkor miből élsz?
2011. máj. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

hát ha ennyire nem vagy talpraesett, akkor ha találsz is munkát, nem fognak sokáig megtartani. Szerintem nem ez a megoldást, hanem hogy rászánsz időt, tanulod a nyelvet és utána megjön a bátorságod.

"When I'm afraid I stop being afraid and be awesome instead. True story."

2011. máj. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!