Kezdőoldal » Utazás » Európa » Akik jártak már Kefalónián,...

Akik jártak már Kefalónián, milyen tapasztalataitok vannak? Melyik fakultatív programot ajánljátok?

Figyelt kérdés

[link]


Melyik az,ami kihagyhatatlan?

Egyáltalán az árak "arányosak" vagy jobban megéri egyénileg felfedezni ezeket a helyeket?


Minden érdekel ezenkívül,ha ebben nem tudtok segíteni:)

Köszi előre is!:)


2011. jún. 30. 00:01
 1/2 A kérdező kommentje:

Nem kaptam választ,de én azért leírom röviden a lényeget,hátha segít vkinek a nyaralás tervezésében!:)


Szóval a sziget gyönyörű,bőven van,mit megnézni-sajnos nem is jutott idő mindre-,van lehetőség bulizni is,de szerencsére a pihenést sem zavarják idióta hangos huligánok,szóval kisgyerekeseknek is megfelelő,és az idősebbek is jól fogják érezni magukat!:)


Mi autót béreltünk,és úgy jártuk be a szigetet,és nagyon jól döntöttünk,mert így pl nem kellett végig rohannunk a szép látnivalókon,és olyan fotókat készíthettünk,amikre nem lett volna alkalom egy tömeges kirándulás alkalmával.

Fakultatív programok közül nem hagyhattuk ki a Zakynthosi hajókirándulást!:) Élmény volt,bár sajnos delfint még messziről se láttunk:( Mint írtam,a szigettúrát megoldottuk egyénileg,és Argostoliba is elmentünk este is-nagyon hangulatos volt!

A görög estet azoknak ajánlom,akik még nem voltak máshol ilyen rendezvényen!:)

Nagyon segítőkész volt az idegenvezetőnk,bármilyen kérdéssel lehetett hozzá fordulni,maximálisan a rendelkezésünkre állt éjjel-nappal szó szerint.


Ha vkinek kérdése van Kefalóniával kapcsolatban,szívesen válaszolok akár privátban is!:)

2012. jan. 26. 14:53
 2/2 cristypop válasza:

Szia. Szèp hely csak ne Grand Tourssal menj!!Nagyon profitorientàlt cég. Elsődleges szempont a profitorientált, gazdaságos utaztatás. Îgy jó eséllyel 2-3 alkalommal ültetnek újabbb és újabb buszokba, főleg visszaúton a költségcsökkentés miatt. Nem az utas kényelme a mérvadó náluk az biztos. Maximum 3x áll meg a busz egész út alatt, igy szinte 2 csepp viznél nem éri meg többet inni az út során. A buszsofőrök kimértek. Folyton folyvást megy a lehúzás. Az idegenvezető Marcsi a drágább motorkölcsönzőhöz visz el és azt àllîtja olcsóbb jobb. Pedig kihagyásával 10 eurót is spórolhattok. Nem ajánlják h egyedül fedezz fel bármit is, mert akkor nrm kapnak jutalékot. Ha welcome drink partyra hîvna ne menjetek. Az is lehúzás, azt mondja pia, de csak felws pohárba kapsz szörpöt. Ês venned kell 7 eurós koktêlt

..ne a Hermes Apartmanba menjetek. A házigazda bunkó, és a lámpák is ráznak.... Kefalónia drága hely de nagyon szép, főleg Myrtos. Oda megéri 2x is lemenni..rem.segîthettem

2014. aug. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!