Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ennyiből kijönne egy külföldi...

Ennyiből kijönne egy külföldi nyaralás 2 főre?

Figyelt kérdés
Sajnos szűkösebb a keret, maximum 100-120E Ft-ból szeretnék elmenni sok év után nyaralni 1 hétre, de lehet csak 5 nap is. Szóval vagy belföldre, de ennyi pénzből ha kijönne esetleg egy külföldi nyaralás az sem lenne rossz. Amikben gondolkozunk: Görögország, Horvátország esetleg Németország vagy Ausztria. Tapasztalatokat kérek! :)
2011. júl. 15. 00:01
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
100%

hát uccsó...Leírtuk hogy MI ENNYI meg ENNYI ért mentünk külföldre nemtom miért nem lehet elhinni... de ha nem hiszed akkor tessék , linkelek h megnyugodjon a lelked: [link]

én konkrétan ezt az utat foglaltam le most 29.-re :)...bár akkor előfoglalási akció volt...úgy volt kettőnknek 82E

2011. júl. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
100%
De ittvan pl Tolo(Görögország), nagyon jó kis hely már voltam ott régebben.Autóbusszal két főnek csak most 23.ára 77.337 Ft :)
2011. júl. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
100%
2011. júl. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudok linkelni, mert Velencébe már nem megy wizz air. A repülőjegyünk fejenként 11-11 ezer forint volt oda-vissza minden rejtett költséggel együtt. A szállás 4 éjszakába fejenként 4 ezer éjszakánként, tehát eddig fejenként 27 ezernél tartunk. Volt bérletünk tömegközlekedésre, az diákoknak szóló hasonló kártyával mint a velence kártya 5 ezer forint körül volt, így 32 ezernél tartunk. A kaja önellátó volt, néhány szendviccsel kihúztuk szinte az egész napot mindig, ha nem, akkor egy eldugott kis utcában ettünk egy két-három eurós valamit. A kajánk gyakorlatilag nevetséges áron jött ki, itthonról is vittünk pár dolgot, így meg pláne, ergo 5 nap 80 ezer forintban lazán benne volt.


Szerintem minden csak elvárások kérdése. Ha a kérdező nem 3 csillagos wellness szállodában kíván pihenni fenéknyalással, szerintem egyéni szervezésben simán meg lehet oldani ennyi pénzből egy nyaralást, pláne ha nem élnek nagy lábon az egy hét alatt.


Szlovákiáról szintén nem tudok linkelni, itt a szállásunkat elmondtam, hogy 3 éjszakára 6 főre fizettünk 150 eurót, mondjuk 41 ezer forint, a benzin az oda-vissza nézve kb 25 ezer volt. Önellátással elvoltunk, másra nem nagyon kellett fizetni, egy-egy belépő vagy parkolójegy és kész. az mondjuk ha nagyon kerekíteni akarok, akkor számoljunk erre is 80 ezer forintot, bár ez csak 3 éjszaka volt, de 6 főre kellett szállás nem kettőre. Nekünk lakik kint rokonunk így ő találta az apartmant (neten), de én ahogy keresgéltem egy kis faluban máshol sem sokkal drágább, szóval én továbbra is fenntartom azt, hogy ha nem luxus nyaralásra vágyik az ember, akkor ki lehet hozni ennyiből két főre, éppen azért, mert tapasztaltam, hogy ki lehet hozni, ahogy itt úgy látom sokan mások is :)

2011. júl. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
45%

"... hát uccsó...Leírtuk hogy MI ENNYI meg ENNYI ért mentünk külföldre nemtom miért nem lehet elhinni... de ha nem hiszed akkor tessék , linkelek h megnyugodjon a lelked: [link]

én konkrétan ezt az utat foglaltam le most 29.-re :)...bár akkor előfoglalási akció volt...úgy volt kettőnknek 82E...."


Tudod nekem az a bajom ezekkel az akciós utakkal, hogy amikor jobban megnézi az ember akkor hip-hop duplázódik vagy triplázódik az összeg mire a végére ér.


Lássuk a Te ajánlatod:

Ajánlat:

[link]

2011.07.29. 2 személyes stúdió 10 nap / 7 éj

A díjkalkulációhoz kérem, kattintson az időpontra vagy az árra!

Teljes összeg: 137.487 Ft

Ebben ugye nincs benne a kaja költőpénz.

Az ár nem tartalmazza: - BBP és sztornó biztosítás

- foglalási díj

- kompdíj


Akkor most mennyi az annyi?

2011. júl. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
45%
Linket légyszi erről is. :)
2011. júl. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
45%

"...A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:29..."


Szintén.

Teljes összeg: 118.097 Ft


Az árban nincs bent:

- Kaja

- Költőpénz

- BBP és sztornó biztosítás

- foglalási díj

- kompdíj

2011. júl. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:

Amúgy az sokszor a probléma még kalkulációkor (és ezt most nem címezem senkinek csak általánosában), ha valaki nem maga utazik akkor elfelejti belekalkulálni a költő és kajapénzt.


ha csak költőpénzre fejenként számolunk 10 eurót/fő/nap, amit ha el se költenénk naponta, de ennyi azért kell átlagban biztos, ami biztos.

Illetve ha viszünk kaját, akkor is kell kiegészítő (kenyér, stb), 5euró/fő/nap.

És itt még szóba se került, hogy nem mindenhol tud az ember főzni, illetve pl Horvátországba korlátozva van a kaja.


Akkor ki jön az, hogy csak ez a költség 2 főnek egy hétre 56ezer forint!


És szerintem ez nem volt olyan túlzott kalkuláció.

2011. júl. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:

Én linkeltem a sidari-s utat.


De okos vagy tényleg... de nem értem mit kell kötözködni :S ...tavaly elmentünk simán 50E ért/2 fő Nei Poriba , vittünk kb 70E költöpénzt és kajára..simán kijöttünk, még ajándékokat is tudtunk venni..mindennap étteremben ettünk ..szerinted hazudok vagy mi ?:Omi okom lenne azt állítani hogy megoldható ennyiből a nyaralás , ha egyszer NEM igaz ??? De tudod mit akkor ne hidd el , én a kérdezőnek akarok segíteni nem neked...

2011. júl. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:

Nem hazudtollak meg hogy tavaly ennyi vagy annyi volt, sőt most a görög válság miatt és a forrongások véget mivel Görögország kockázatos célpont így most a lehető legolcsóbb (bár én ezért nem mennék oda).


DE érdekes mód eddig senki nem tudod belinkelni, konkrét, aktuális ajánlatot, ami a kérdező kérésének megfelelne.

Ezen dolog szóba hozása nem puposkodás hanem egyszerű tény.


Ha valaki ide linkel egy buszos egy hetes utat 50ezerért (utazással együtt), már is sikeresen megcáfolt, és egy büdös szót nem szólhatnék max egy mea culpát.

Nem szájkaratézni kell, meg sértődni csak ide linkelni egy TÉNYT!

2011. júl. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!