Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ennyiből kijönne egy külföldi...

Ennyiből kijönne egy külföldi nyaralás 2 főre?

Figyelt kérdés
Sajnos szűkösebb a keret, maximum 100-120E Ft-ból szeretnék elmenni sok év után nyaralni 1 hétre, de lehet csak 5 nap is. Szóval vagy belföldre, de ennyi pénzből ha kijönne esetleg egy külföldi nyaralás az sem lenne rossz. Amikben gondolkozunk: Görögország, Horvátország esetleg Németország vagy Ausztria. Tapasztalatokat kérek! :)
2011. júl. 15. 00:01
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:

na akkor figyelj :D :

[link]


80.000Forint 2 főnek maga az út+ szállás. kérdezőnek 120E forintja van , tehát marad 40E az ellátásra. ha nem esznek étteremben akkor simán kijön 5000Ft/ napra a kaja...


de , mehetnek szeptemberben és [link]

Ta-Daam 30.450 Ft / 2 fő

2011. júl. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
52%

Nagyon is figyelek!:)

Nézd már mit linkeltél be:


Az ár nem tartalmazza: - utazás!!!!!!


Azaz még nincs benne a busz vagy kocsi költsége.

LOL, ez nem fog összejönni hidd el ma megfeszülsz is! :)

2011. júl. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:

Miután abban sikerült egyetértenünk, hogy az egyéb költségek 56-70 ezer között (legyen 60) van, megsúgom, (bár úgyse fogadod el tőlem), hogy szezonban, 1 hétre, 2 főre szállást+utazás 60ezerért nem fogsz találni tengerparton (ahol keresel).

Ha lenne egy ilyen ajánlat én kételkednék is, hogy mi az átverés benne.

2011. júl. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:

Igen tényleg , igazad van :D nem figyeltem.

tessék : [link]

80.000 forint utazással mindennel szeptemberben.

2011. júl. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
de nem muszáj ám szezonban menni :)
2011. júl. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
és mivel a kérdező nem említi hogy mikor óhajtanak menni, ezért sztem abban is egyetérthetünk hogy nem lehetetlen 120E ből kijönni...
2011. júl. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:

Hát a fene tudja nekem a nyaralás az nem azt jelenti hogy ősszel megyek, borongós időben.

"...szeretnék elmenni sok év után nyaralni ..."


Amit linkeltél az Teljes összeg: 126.057 Ft+60ezer az ugye 186 ezer ami jócskán felül van a 120 ezres plafonnak, ráadásul én azért a biztosítást se spórolnám ki mert az sokba kerülhet ha nincs és kellene (+9400ft).



Nézd és sokat utazok, hátizsákos turistaként a világan úgy hogy diákszállókon alszok és még egyszer se tudtam kihozni úgy egy külföldi utat, hogy az fejenként 60ezerből megálljon.


Persze most lehet élcelődni ha Komárnóba elmegy az kijön ennyiből és az külföldi út, de mindketten tudjuk, hogy a kérdező mire gondolt.

2011. júl. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:

szeptemberben még nagyon is meleg van Görögországban :) ... 30fok feletti a hőmérséklet, a tenger is meleg.

am vmi rosszat néztél mert amit én linkeltem két személyre 80.000 forint. és én tavaly is lehagytam a biztosítást..semmi gond nem volt belőle

2011. júl. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:

Amúgy ha már a szeptembert annyit emlegeted, tudsz ott olyan lehetőséget, ahol szállás+busz 60ezer/2fő ?

Csak kérdezem.

2011. júl. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:

"...én tavaly is lehagytam a biztosítást..semmi gond nem volt belőle..."


Mert tavaly volt egy csúnya baleseted és nem volt gond, hogy nem volt biztosítás? :)


A biztosítás már csak olyan hogy ja tök fölösleges, amíg nincs baj, aztán benézel az x-edik úton egy lábtörést és kiderül, hogy rámegy a teljes családi tartalék csak mert utazásonként megspóroltál 5000ft/fő összeget.

2011. júl. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!