Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ennyiből kijönne egy külföldi...

Ennyiből kijönne egy külföldi nyaralás 2 főre?

Figyelt kérdés
Sajnos szűkösebb a keret, maximum 100-120E Ft-ból szeretnék elmenni sok év után nyaralni 1 hétre, de lehet csak 5 nap is. Szóval vagy belföldre, de ennyi pénzből ha kijönne esetleg egy külföldi nyaralás az sem lenne rossz. Amikben gondolkozunk: Görögország, Horvátország esetleg Németország vagy Ausztria. Tapasztalatokat kérek! :)
2011. júl. 15. 00:01
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
probálkozz egy erdélyi köruttal, lehet az van olcsóbban. [link]
2011. júl. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:

előző vagyok, a plusz belépők

ra, amit ir 75 ron, az kb 5000 ft. az se sok

2011. júl. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:

Mondjuk persze van alternatíva ahol akár ingyen szállást is talál az ember pl Erdélyben:

[link]


Azonban úgy éreztem, hogy a kérdező egy klasszikus nyaralásban gondolkodik, tengerparttal, úgy hogy azért nem is akartam elmenni ebbe az irányba.

2011. júl. 17. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
49%

Az eddigi válaszolókkal ellentétben,

konkrét közvetlen tengerparti apartmannal tudok segíteni nektek Horvátországban.

De ahogyan javasolták többen is csak utószezonban.

Tehát a rendelkezésetekre álló összeg feléért tudom adni egy hétre kettőtöknek a közvetlenül tengerparti apartmant.

Ha érdekel, írj egy privátot.

2011. júl. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:

Kedves kételkedő !

Jimakos tours szeptember 25 indulás 1 hétre szállás 12.000.-/fő+busz oda-vissza 40.000.-/2 fő+biztosítás 10.000/2 fő...ez számításaim szerint 74.000.- és marad 46.000.- költőpénz

erről ennyit

2011. júl. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

az apartman 10 m-re van a tengertől,minden szoba luxuskategóriában felszerelt...

2011. júl. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:

"... Kedves kételkedő !

Jimakos tours szeptember 25 indulás 1 hétre szállás 12.000.-/fő+busz oda-vissza 40.000.-/2 fő+biztosítás 10.000/2 fő...ez számításaim szerint 74.000.- és marad 46.000.- költőpénz

erről ennyit..."


1, Hiszem ha látom az apró betüs részt is. (Nem kekec vagyok csak tapasztalat).

Bár mivel a cég házasság közvetítő is (LOL) lehet, hogy ezért ilyen akciós. :)

2, Nem szeptember végi útról volt szó hanem nyaralásról.

3, Már a másik vita partnerrel is sikerült megegyeznünk, hogy a szükséges költőpénz az kb 60ezer.

Keret bőven túllépve.


Erről ennyit....


Többet tényleg nem válaszolok már, mert felesleges szócséplés és értetlenkedés, de ez a házasság közvetítő mellék profil, illetve a cicis néni képre megmosolyogtatott.

[link]

2011. júl. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

Lehet gáz amit mondok, de én a te helyedben spórolnék rá még 1 évet és a duplájából kijön egy szuper tengerparti nyaralás, ahol nem kell kaját vinned stb..

Én annak a híve vagyok ha van rá keret megyek nyaralni de akkor nem főzök, meg nem viszem a kaját, ha meg annyira nincs pénzem akkor várok egy kicsit vele.

Elhiszem hogy szívesen mennél idén, de én azt mondom ha nyaralás akkor ne azon spóroljunk. ( nyilván nem is azt mondom hogy 2 kézzel szórd a pénzt)

2011. júl. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

Egyetértek az utolsóval valamilyen szinten. Én most inkább eltöltenék egy városnézős hosszú hétvégét, esetleg egy itthoni strandolósat a Balaton parton. Próbálnám jól érezni magam, a megmaradt pénzt pedig félretenném és gőzerővel gyűjtenék, hogy jövőnyáron valami frankó tengerparti hely legyen belőle. :)

Bár én továbbra is úgy gondolom, hogy egy 5-6 nap 4 éjszakás nyaralást ki lehet belőle hozni önellátással. Nyilván azért spórolni kéne, de megoldható.

2011. júl. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!