Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olaszországi nyugis nyaralás?

Olaszországi nyugis nyaralás?

Figyelt kérdés
olyan helyet keresek ahol nem az van h napernyőhalmok a parton meg fizetős, meg nyüzsögnek a turisták (eddig CinqueTerre tetszett a legjobban-hogy sziklás de azért lehet strandolni, kicsi, barátságos, de vannak nagyvárosok a közelben) saját kerttel rendelkező 4 fős apartmanra 2 hétre olyan max 1300 eurót költenénk.. Van ötletetek merre keressek(vagy vmi konkrét)? a tartomány mind1, csak ne sziget

2013. febr. 17. 17:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

[link]


Mi itt voltunk 4 éve. Busszal félpanzióval 10 nap úttal együtt 1500 euró volt két gyerekkel. Itt vannak apartmanok és hotel is, mi ilyen földszintes hosszú épületben voltunk. Ez egy nagy területen fekvő "komplexum" féleség, gyönyörű fákkal. Van pár üzlet és pizzéria, szép medencék. Ha nyugira vágytok akkor tökéletes, de ha nézelődnétek akkor kivül nincs semmi. Ez a része Olaszországnak egyékbént hát eléggé romosnak tűnik. Mikor odafele megálltunk Nápolyban majdnem elájultam hogy hova jöttünk. De ez a terület ahol a szállás volt valóban gyönyörű, tenger szuper volt, életemben először és egyetlenszer le is barnultam :), saját tengerpartja van, az árban benne voltak a nyugágyak is. Ha esetleg érdekel akkor tudok irni róla még.

2013. febr. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Toszkána, Toszkána! Nézz körül a kis városokban (pl. Siena, Volterra, Lucca, San Gimignano, Montepulciano...) Romantikázni, feltöltődni tökéletesek!! Életem legjobb napjait töltöttem ott. Mindenkinek ilyen nyaralást kívánok!
2013. febr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!