Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olcsó utazás? Nyáron szeretnén...

Olcsó utazás? Nyáron szeretnénk 4-en barátokkal elmenni nyaralni. Nagyon olcsó helyet kéne találnunk, ugyanis kb 200ból szeretnénk kihozni 4-ünknek repülőjeggyel együtt. Ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Bulgáriába szeretnénk menni főként, de ha horvátország, vagy montenegró, vagy más célpontok esetleg sokkal olcsóbbak, akkor az is tökéletes! Légyszi adjatok ötleteket, vagy ha esetleg valaki már járt ott, akkor személyes tapazstalatokat hogy ő mennyiből jött ki! egy hétre mennénk! A 200. 000-ben csak az utazás mindennel együtt és a szállás kéne hogy beleférjen! Költőpénz az nincs benne!
2013. jún. 9. 21:38
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha időben foglaltatok volna repjegyet, akkor ki lehetett volna hozni ennyiből fapadossal. Viszont most már elég drágák a jegyek a nyaralóhelyekre, kb mind 200 el is menne rá. Burgaszba megy wizzair, még azt érdemes nézegetni, hátha kifogtok egy olcsóbb jegyet. De szállással együtt biztos több lesz mint 200.
2013. jún. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
én azt hallottam,hogy vannak olyan lehetőségek,hogy néhány napra leszállítják nagyon olcsóra a jegyeket,de hogy ezt mindennap figyelni kell mert ezek 1-1 napos akciók! ismerőseim így utaztak anno new yorkba is iszonyú olcsón! vagy nyáron már lehetetlen ilyen olcsót találni?
2013. jún. 9. 22:19
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem vonattal? Környező országokban, Európában jókat lehet vonatozni ráadásul buli az út is. Vagy épp alvás végig, kinek mire van igénye. Repjegyre pénz felesleges kidobás. Kivétel Ukrajna mert orosz tudás nélkül oda nem érdemes, de ha valaki beszél közületek, akkor az az egyik legjobb árban is. Viszont Horvátországba vagy más környező országokba pazarlás lenne repjeggyel. Persze ez csak az én véleményem, de pénzben is sokkal jobban megéri. Na meg ha nem tetszik egy város akkor tovább is lehet állni egy másikba, csak épp szálláskeresésnél kell élelmesnek lenni.

De ha ebbe nem mernétek belevágni akkor hostelekben érdemes előre foglalni, ezek olyan olcsóbb szálláshelyek ahol diákok meg túrázók, turisták szállnak meg, 8-10 személy egy szobában. Nem olyan komfortos mint egy luxushotel de van aki ezt szereti mert ez is jó tud lenni.

Bulgária amúgy jó ötlet. Vonatútról nincs infom arra, de nem hiszem hogy nehezebb mint Horvátoba.

Amúgy repjegyeket hol kerestek? Melyik honlapon?

2013. jún. 10. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

ha horvátországba mennénk,akkor busszal vagy vonattal mennénk természetesen,mert az közelebb van!! de bulgária az első számú célpont és az azért elég messze van, vonattal kb 14-15 óra lenne és az azért kicsit sok...de köszi egyébként, mert horvátországba tuti vonattal vagy busszal mennénk!:)

repülőjegyeket a pelikan.hu-n nézek, az akciós ajánlatoknál,de eddig a legolcsóbb amit láttam, Burgas-ba, az egy waizzair gép, mindennel együtt 33.000/fő:S és esetleg valami olyan hely nincs olcsón,ahol csak 4en tudnánk lenni egy szobában, vagyis nem ilyen hostel,hanem apartman vagy valami hasonló? segitsetek,akinek van ebben tapasztalata!!:)

2013. jún. 10. 10:08
 5/28 anonim ***** válasza:

Nyáron már nincsenek ezekre a helyekre akciók. Azt pár hónappal ezelőtt kellett volna figyelni, hogy mondjuk kifogjatok egy pár ezer ft-os jegyet.

Használd a keresőt, 1000 oldalon lehet szállást foglalni. Én a booking.com-ot használom.

2013. jún. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
52%

Nem feltétlen drágább a repülő, sőt, sokszor olcsóbb mint a busz vagy vonat, de persze nem mindig és van amikor ezek kombinációja a legolcsóbb. Attól függ hova és mikor.


Pelikánt én nem szeretem, mert túl drága jegyeket ad mindig. Amúgy az nem igazi repjegy kereső, hanem online utazási iroda.

2013. jún. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
akkor hol nézegessek repülőjegyeket?
2013. jún. 10. 11:15
 8/28 anonim ***** válasza:
Ami nagyon olcsó Budapestről az úgyis jellemzően wizzair és a ryanair esetleg easyjet. Szóval én leginkább a légitársaságok saját oldalán keresgélnék.
2013. jún. 11. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Amúgy most ránéztem kicsit alaposabban. Ez a 200 ezer 4 főre azért nem olyan nagy kihívás ha csak a szállás és utazás kell beleférjen.
2013. jún. 11. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Azt mondjuk nem tudom mennyire időre mennétek?

Én 7 nap szállást néztem illetve repülőket is ehhez megfelelően és simán kijön 200-ból négy főre, még válogatni is lehet az időpontok közül.

Az persze tény, hogy jóval olcsóbb is lehetne, ha pont akkor foglaltál volna amikor olcsóbbak voltak a jegyek, de 200-ból most is gyerekjáték kihozni mert az nagyon sok pénz.

2013. jún. 11. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!