Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olcsó utazás? Nyáron szeretnén...

Olcsó utazás? Nyáron szeretnénk 4-en barátokkal elmenni nyaralni. Nagyon olcsó helyet kéne találnunk, ugyanis kb 200ból szeretnénk kihozni 4-ünknek repülőjeggyel együtt. Ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Bulgáriába szeretnénk menni főként, de ha horvátország, vagy montenegró, vagy más célpontok esetleg sokkal olcsóbbak, akkor az is tökéletes! Légyszi adjatok ötleteket, vagy ha esetleg valaki már járt ott, akkor személyes tapazstalatokat hogy ő mennyiből jött ki! egy hétre mennénk! A 200. 000-ben csak az utazás mindennel együtt és a szállás kéne hogy beleférjen! Költőpénz az nincs benne!
2013. jún. 9. 21:38
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Kijevbe megy repülő. Szerintem olcsóbb mint a vonat, pláne ha azt a 24 óra utazási időt is forintosítani tudod(idő= pénz) , de lehet, hogy alapból is néha.
2013. jún. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
köszi szépen a segítséget! a mai nap lefoglalom a szállást, a repülővel még várok,de max 1 hetet! köszi mindenkinek, olyan szállást találtam,ami mindenkinek 40-ből jön ki...vagyis nem valószínű hgy igy kijövünk 50ből/fő, de max egy 10est még rá tudunk szánni!:)
2013. jún. 12. 09:40
 23/28 anonim ***** válasza:

Jajj ne csinálj ilyen hülyeséget!!!!

Először repülő, utána szállás! Szállásból van rengeteg, repülőből nincs választásod. Ha pont arra az időpontra iszonyatosan felmegy az ár, akkor mit csinálsz?

2013. jún. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
a szállást le tudom mondani még 1 héttel előtte is ingyenesen:) a repülőt nemtudom visszamondani, én még nem biztos hogy mindenki jön,ezért csináltam így:)
2013. jún. 12. 19:59
 25/28 anonim ***** válasza:

Hát ha lemondható akkor nincs vész. Csak azt hittem nem lemondható. :)


Repülőnél figyelj rá, hogy klub árral vedd. 4 főnél úgy biztosan olcsóbb! Csak sokan nem veszik észre a lehetőséget :) (Igaz, hogy a klub tagság éves díja 8900, de rögtön spórolsz 4 fő x 2 út x kb. 3000Ft azaz kb. 24000-et. Azaz fizetsz 8900-at, kapsz 24e-t, megéri!)

2013. jún. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
ooo rendben,köszi ilyenről én még nem is hallottam!!!:) köszi az infót:)
2013. jún. 12. 20:59
 27/28 anonim ***** válasza:

"Az idő pénz, csak ezt sokszor elfelejtjük. A vonat pedig jóval több idő mint a repülő"


Igen jóval több idő a vonat, avval viszont nem értek egyet hogy az idő pénz. Mondd ezt annak a milliónyi turistának aki csak azért vesz jegyet a japán vagy vagy transzszibériai vagy akármilyen járatra, mert olyat tapasztal amit repülővel nem tud. Egy üzletembernek, aki tárgyalásra rohan, annak az idő pénz. Egy turistának viszont pont hogy nem rohannia kellene, hanem pihennie. Nem gondolod, hogy pont ez a lényege a nyaralásnak?

Komolyan mi értelme egyáltalán utazni és turistáskodni ha te csak minél előbb túl akarsz esni rajta???


"Kijevbe megy repülő. Szerintem olcsóbb mint a vonat, pláne ha azt a 24 óra utazási időt is forintosítani tudod(idő= pénz) , de lehet, hogy alapból is néha."


Megy repülő Kijevbe, és háromszor annyiba kerül mint a vonat, mint már írtam. Értem hogy neked idő pénz. Ki tudja miért, talán egy nagyon elfoglalt ember vagy... De azt nem nyaralásnak hívják hanem rohanásnak, üzleti útnak stb.

(Én szeretek repülni is vonatozni is, csak javítani szerettem volna a valótlanságot a soraidban, ha esetleg félreérthető voltam)


Kérdező: Egyet érek kedves "vitapartneremmel" abban hogy a repülőt kellett volna lefoglalnod előbb.

Ezért mondtam azt a tanácsot amit én szoktam csinálni hogy összehangolom a dolgokat. Azaz határidőt adok nekik. Mivel sok ember dolgozott alattam ezért rájöttem hogy aki az utolsó pillanatig vacilál, az később sem lesz határozottabb,. sőt sokszor lemondja. Persze ezt nem kell szigorúan venni. De ha van egy határidő akkor tudja mindenki hogy mihez tartsa magát, tehát először ezt az indulási időt kellett volna lebeszélni. Közvetlenül ezután a repjegy foglalás jön, ha már megvan az idő.


Szállás könnyebben található. Pl ha már ott vagytok akkor is lehet váltani, hisz a közelben lévő kisebb falvakban mindig van szállás főleg ha kedves és normális (ajándékozó) turistákról van szó. Azaz nem városi lustákról. (Szállást nem mindig szükséges foglalni emiatt)

Jó mulatást ja és persze vegyétek figyelembe a helyi szokásokat, mentalitást.

2013. jún. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Hogy alakult?
2017. dec. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!