Kezdőoldal » Utazás » Európa » Adnátok tanácsokat? Londonban...

Adnátok tanácsokat? Londonban élők vagy akik ott éltek vagy akik csak ismerik Londont és környékét!

Figyelt kérdés
Londonba vagy valahova London környékére szeretnék költözni. Jelenleg matek-fizikát tanulok gimnáziumban és arra gondoltam hogy érettségi után elvégzek egy pincérnő szakot és kiutazom. Innen hogyan tudnák lakást venni és munkát keresni? Mennyire szabad Angliában a pincérnői állás? Vagy mi mást végezek el hogy kint kapjak vele munkát? És minden papíromat csak ott helyben tudom kicseréltetni? (pl. jogosítvány, lakcím kártya) Mennyire drága ott az élet?
2013. aug. 30. 09:58
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Ha jól megy a matek akkor tanulj IT-t, könyvelést, pénzügyet, ingatlanosnak.

Ha otthon van valamelyikben 1-2 év gyakorlatod akkor azt már tudod itt kint hasznosítani.

2013. aug. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

kérdező!


viszont akármit választasz, egyre nagyon figyelj!


lehetőleg olyan helyre menj dolgozni, ahol nyugati a főnök! mert ilyen indiai, pakisztáni, bangladesi, román, bolgár és sajnos magyar főnök van, ott számíthatsz fizetés késésre, esetleg egyéb nyalánkságokra.

2013. aug. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Köszönök mindent!!
2013. aug. 30. 14:37
 24/30 anonim ***** válasza:
Maximálisan egyetértek! 1.5 évig dolgoztam araboknak, tudnék mesélni! Szerintem Londonban én voltam a legrosszabbul fizetett Head Bartender, szinte heti rendszerességgel tartottak a műszak után hajnal 4-5ig kötelező, de nem fizetett meetingeket és kamera volt a seggünkben is.
2013. aug. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
akkor még keresgélek hogy találok-e mást..
2013. aug. 30. 14:38
 26/30 anonim ***** válasza:
Valamint állandóan a magánéletünkben turkáltak, az Európai lányokéban pedig folyamatosan részt is szerettek volna venni. Remélem érted mire gondolok... (Volt amelyik hagyta magát)
2013. aug. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Nem nem megyek ilyen emberekhez most nyári munkában lett volna egy ilyen főnököm, 2 hét se telt le azt hiszem 12 nap és bepróbálkozott elég durván és ott hagytam de még fizetést sem kaptam..://
2013. aug. 30. 14:42
 28/30 anonim ***** válasza:
Nagyon vigyázni kell velük. Sokaknak a vízumhoz kell egy európai feleség, de a legtöbben csak szexet akarnak. Közben meg persze "mélyen vallásos" mindegyik és jár nekik a munkaidő közbeni 3x10 perc imádkozás. Valahogy munkaidőn kívül ez már nem olyan fontos.
2013. aug. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Ez nagyon is igaz..(sajnos)
2013. aug. 30. 15:05
 30/30 anonim ***** válasza:
A matekkal a bankszektorban, biztositas, elemzo reszekre keresnek matekosokat, modellezeshez. Ha szereted a matekot, akkor nyomasd ezerre;l, mert a jokat szanaszet (70-80+ kilo/ev) fizetik. Sokkal konnyebb elorebb jutni benne, mint kozgazdaszkent, aert azzal telitett a piac. De matekosokat nagyon keresnek.
2013. szept. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!