Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliában milyenek a fizetések?

Angliában milyenek a fizetések?

Figyelt kérdés

pontosabban a hotel szakmára vagyok kíváncsi, mennyit keres pl. egy recepciós vagy egy hotel manager ?

Teljes középfokú végzettséggel (érettségi + inas/tanonclevél - hotel szakmában) milyen munkakörben tudok elhelyezkedni ? Muszály először mosogatós munkát vállalnom vagy mindjárt az elején kapnék egy Front office munkát ? Manager munkát kapnék, ha erre megvan a papírom vagy megkéne másznom a ranglétrát ?



2013. okt. 30. 17:52
1 2 3
 21/22 goaus ***** válasza:
A korábbi kérdésre: Én nem infós vagyok, minősített hegesztőként dolgozom Poole-ban. Nyilván az infósok többet kapnak, és kevesebb túlóráért.:) Nekem mondjuk havi netto 3500ért le kell nyomni 55-60 órát, de szeretem a munkám, és itt nagyon megbecsülnek a szorgalmas munkáért. Hosszú távon nyilván vissza kell venni, de jövőre szeretnénk már Ausztráliába költözni, oda meg komoly háttérrel szeretnénk már menni. Egyébként két személy saját lakást bérelve itt kijön 1500 fontból. Ha tanácsolnom kéne valamit, otthon ráfeküdni a nyelvre, és komoly szinten kitanulni egy szakmát. Szerelők, CNC-sek, hegesztők, burkolók, stb ha jól dolgoznak simán megkapják a havi 3000et is túlórával. Én otthon egy év alatt egymilliót költöttel el szakmai tanulásra főként meló mellett még, de kinn ez egy-két hónap alatt megtérül.
2013. nov. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
kettővel előző, nem, nem fizetnek túl jól az irodában sem. pláne itt északon,ez az legszegényebb vidéke.per pill 8 fontot keresek, s a kategóriám tetején vagyok, egy kezdő valami 6 valamennyivel kezd. viszont már itt 8 éve, s először pláne sokat tudtam spórolni, mert gyalogtávra volt a munkahely, a belváros (most is) s olyan volt, ahova a a legrosszabb ruha volt a jó, öltözködni sem kellett. csak arra akartam utalni, hogy nem kell feltétlen hozzá jól keresni, hogy ne tömegszálláson legyél. mondjuk, én sose voltam olyanon, munkára és szállásra jöttem ki, három szobás lakásban laktunk hárman. aztán a tesómékhoz költöztem, egy pár és én két szobában, most meg sajátban, egyedül.
2013. nov. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!