Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországba szertnék menni...

Horvátországba szertnék menni de olyan nyaralóba mint egy sima családi ház ahol nekem kell főzni stb. Hol tudok ennek utána nézni?

Figyelt kérdés
Hol lehet lefoglalni vagy hol vannak ilyan hirdetések?
2008. júl. 22. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ezeket magánszállásoknak hívják vagy apartmanoknak


keress a google-ben pl horvátország, magánszállás, vagy apartman cimszó alatt. milliót fog kiadni


ha beszélsz angolul vagy németül még egyszerübb.


de bemehtsz bármelyik utazási irodába és tölük is kérhetsz ajánlatot.

2008. júl. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia !

Szerintem hagyd ki az utazási irodát, mert akármelyik vízparti faluba bemész ezer meg ezer kiadó Ház, szoba, apartman vár Téged, és sokkal olcsóbban kijössz belőle.

Én Primostenben is voltam, ott él egy idősebb hölgy aki magyar és sok kiadó apartman-ja van. 20 Euro volt fejenként a gyerekekét nem tudom. Telefonon is fel lehet hívni, tud magyarul természetesen, és mivel mi magyarok voltunk olyan lakást adott, hogy a tengerre nézett, nagyon cool volt bazi nagy terasszal.

2008. aug. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Apartman olcsóbb mint egy családi ház, ott is neked kell főzni, vagy üdülőfalukat keress.
2010. júl. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!