Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szeptemberben Londonba szeretn...

Kocsis.janos009 kérdése:

Szeptemberben Londonba szeretnék menni munkát keresni, mikre érdemes odafigyelnem?

Figyelt kérdés
Szeptemberben 1-2 barátommal tervezzük hogy kimegyünk Londonba munkát keresni! A város melyik részére érdemes költözni ami zsúfolt és biztonságos is(csak hogy ne a helyi 8kerbe jussunk ki :))? Szállást itthonról intéznénk és ott már csak a munkakeresésre kéne koncentrálni! A fő munkakör a vendéglátás és a kereskedelem mindhármunknál tehát boltokkal teli jó környéken szeretnénk lenni :) Bárki tud hasznos infóval szolgálni azt megköszönném :)
2015. máj. 23. 08:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
ki lehet fogni, érdemes rendszeresen átböngészni, akár minden nap, mert ki lehet fogni brutál alacsony jegyárakat is... haverom pl múlthónapban 12000ft ért repült ki.
2015. máj. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Ha mindenképp busszal szeretnél menni ,a Student Agency Buszt ajánlom. kedvezményes jegyük 15700forint.

1 Prágai átszállás van de az semmiség kb mintha pihenőre áll meg. Kedves utaskisérők végig. Kapsz teát kávét forrócsokit ingyen. Filmvetités végig 2 nyelven meg rádió, zene.

Utaztam Eurolines-el is, na az a 26-27 óra tényleg unalmas volt, mert még a rádiót is sajnálták.

2015. máj. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nekünk Eurolines-on is volt filmvetítés, de inkább ne lett volna, még egy olyan sz@r filmet... :D De amúgy meg nem mindenki szereti, ha a buszon nyomatják a rádiót vagy a tévét, főleg egy 27 órás úton. Aki zenét vagy filmet akar, az hallgassa/nézze a telefonján szerintem.
2015. máj. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

12-es vagyok.

Kapott mindenki fejhallgatót azon keresztül ment a hang, zene, rádió. Szal akit nem érdekelt az nem hallgatott.

2015. máj. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Én nem ragaszkodom a buszhoz mert tényleg hosszú azért úgy az út :) Majd átnézegetem még mivel hogy jövünk ki és kitaláljuk :) Abankszámla nyitás nem tiszta még...arról valaki valamit tud mondani? Úgy hallottam kicsit megvan variálva a dolog...amíg nincs melóhelyed nem csinálnak számlát, de a melóhelyen sem örülnek ha nincs számlád :) Lehet nekem mondták rosszul de jó lenne ha valaki tudna valami infóval szolgálni :) köszi előre is :)
2015. máj. 24. 17:58
 16/19 anonim ***** válasza:
Menjetek dolgozni a Grange Hotelbe! Szörnyű hely, de biztos álláslehetőség, mert minden idiótát felvesznek bármikor, azonnali kezdéssel, és még bankszámla meg NI number se kell hozzá :D Ott csekken fizetnek, azt be tudjátok váltani készpénzre (de csak egy banknál, már nem emlékszem, melyiknél), aztán ha nyittok bankszámlát, onnantól a csekkről át tudjátok íratni rá a pénzt. A legtöbb magyar onnan kezdi, én is dolgoztam a Grange Holbornban.
2015. máj. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Azért reméljük lesz más lehetőség is nem csak ez a hely de ha nincs ló jó a szamár is alapon megnézzük ezt is :)
2015. máj. 24. 19:59
 18/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a nővérem 3 elé él Londonban és vendéglátózik. Először egy indiai étteremben dolgozott de onnan szerencsére pár hónappal rá egy angol üzemeltetésű franchise étteremben dolgozott. Ott 2 évet dolgozott és tavaly átment a Canary Wharf negyedbe egy argentín étterembe dolgozni, ahol eddig a legjobban keres 2500 fonttal. A barátja szintén magyar szakács képzettségű és otthon volt üzletvezető is. 3000 fontot keres egy előkelő olasz étteremben ami a belvárosban van. Cserébe van hogy egy nap nyitnak és zárnak is, ami aznap 14 óra mumka simán megvan, sokat kell utazni. Szóval valamit valamiért

A nővérem mikor kiment még nem beszélt olyan jól angolul, de most már tud. A barátja beszél angolul, de olaszokkal dolgozik akik nagyon gyengék az angolból és étteremben nem is beszélnek angolul, szóval emiatt picit fura de kijönnek.

Nem kell felsőfokú tudás angolból, de legyen egy magabiztos tudásod. Londonban nem számít milyen akcentusod van, miután sok a bevándorló emiatt sokan a saját akcentusukkal beszélik az angolt.

2015. dec. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

1-es: Szeretném én magam is megköszönni a válaszodat. Sok hasznos mellékinfót tudtam meg.

Köszi. :)

2016. márc. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!