Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliában mivel másabbak az...

Angliában mivel másabbak az emberek, mint Magyarországon?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 26. 08:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Többnyire angolul beszélnek.
2016. ápr. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
Általában angolul beszélnek és van esernyőjük.
2016. ápr. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Semmivel. Itt is vannak rèmesen ostobàk, de tanult, rendes emberek is. Nagy àtlagban kedvesebbnek tűnnek, mivel a többsègnek nincsenek napi szintű anyagi gondjai.
2016. ápr. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%

Dehogy nincsenek napi gondjaik! Regényt tudnék írni a sok ingyenélő angolokról akik iphone-nal a kezükben jönnek sírni, hogy nincs pénz, és nem tudnak mit adni a gyerekeknek.Miért nem adják ki 2-3-4 nappal korábban a segélyeket...stb..

Itt is vannak iszonyú ostoba, fajankók, de vannak rendesek, kedvesek. Semmivel sem különbek mint a magyarok, csak annyi, hogy más nyelven beszélnek. Bár tény, hogy Magyarországra évente 1-2 hetet megyek, de ennek ellenére 1 különbséget azért látok. Otthon nincs annyi igénytelen büdös ember mint itt kint. Nem a hajléktalanokra gondolok, hanem pl: fiatal tinédzserekről akiken 1 kiló vakolat, befújják magukat spray-vel de olyan irgalmatlanul büdös izzadságszagúak, hogy az ember hányingert kap tőlük. Ha szóvá teszed (nagy ritkán teszi meg bárki is) akkor a válaszuk: azt csinálok amit akarok, és megtehetem, hogy ilyen legyek..Nem vicc. Többször előfordult már, hogy a boltból is ki kellett jönnünk mert bejött 3 nő akik annyira büdösek voltak, hogy senki nem maradt a boltban..

2016. ápr. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%

Apám, ugyan ezt akartam írni, mint a harmadik.

Sokat hallottam már, de ha nem a saját orrommal érzem, nem hiszem el.

Az átlagember olyan büdös, mint a dög.

Hol húgyszagú, hol szarszagú, hol lábszag, izzadtságszag keveredik.

A lakásokról ne is beszéljünk, egy magyar telepi panel azokhoz képest egy luxus.

Egyébként semmi kirívó.

2016. ápr. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
29%
Remélem sokan olvassák ezeket a válaszokat azok közül, akik mindig azt szajkózzák, hogy a magyar átlag igénytelen proli, külföldön meg mindenki boldog és még a kerítés is kolbászból van.
2016. ápr. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ezt a büdös témát nem tudom elhinni.
2016. ápr. 26. 10:48
 8/14 anonim ***** válasza:
83%

"Az átlagember olyan büdös, mint a dög. "


Az nem az átlagember. Hanem a benefiten élősködő alja népség. Bár az itt élő magyarok jó 70%-a csak ilyenekkel érintkezik, sajnos, így azt hiszi, ez az átlag.

2016. ápr. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
46%

Én is rengeteg igénytelennel találkoztam.

Ami még külön megér pár szót az az angol lakhatás, lakások minősége. Mikor kiköltöztünk felhívták a figyelmemet hogy felejtsük el az otthoni színvonalat, így is történt. A szigetelés hiánya, az állandó nedvesség miatt hideg, nyirkos, sokszor penészesek a lakások, a falakban található légrések, csövek levezetései miatt rengeteg a rágcsáló.

Ami még teljesen logikátlan a 21 . században az a külön hideg-meleg vizes csap, azaz egy kézmosásnál vagy leforrázod, vagy lefagyasztod a kezed.

Az angoloknak ez a természetes.


A màsik az hogy az átlag angol iszonyat tájékozatlan. Ez nem tudom hogy az oktatás miatt van-e de nem tudják hová rakni az európai országokat sem a térképen, de sokszor attól leesett az álluk hogy egy full egyszerű összeadást/szorzást kiszámoltam fejben. Ez mondjuk hozza magával hogy elég könnyen tudunk mi magyarok előrelépni ranglétrákon, sokkal könnyebben mint itthon, mert kint silányabb a konkurenciánk.

2016. ápr. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
38%

Pedig elhiheted a büdös témát. Nem csak a segélyen élők büdösek. Volt olyan kollégám akit rendszeresen hazaküldött a főnök, hogy mosakodjon meg. Pl: Prímarkban vannak dolgozók akik fiatalok, ők hajtogatják a ruhákat, és inkább elmész, nem veszel semmit mert bűzlik. Én ritkán szólok bárkinek is, inkább elmegyek, de a legutóbbi mekis kiszolgálásnál úgy bepipultam, hogy panaszt tettem. Ugyanis a pultnál egy lány kérdezte, hogy mit szeretnénk rendelni, mi elmondtuk, fizettünk, majd vártuk a kaját. Akkor látom, hogy az egyik mekis dolgozó taknya folyik, amit a csupasz tenyerével törli meg, majd ezzel a kézzel készíti a hamburgert amit rendeltünk. Amikor odaadták, közöltem, hogy ezt nem kérem, adják vissza a pénzemet. A főnököt hívta a lány, neki is elmondtam, hogy felháborító amit a kollégája művelt. A srác odajön, hogy ő nem csinált semmi rosszat, de úgy, hogy a taknya kilóg az orrából, és a körmei is tök koszosak. A főnök sem érti mi a gond. Na itt borultam ki! Felemeltem a hangomat, és közöltem, hogy undorító, hogy a taknya, nyála az ételbe csorog, és nem akarják észrevenni. Visszaadták a pénzt, és a panaszkönyvben is beleírtunk..Hát az eset után bár senki nem szólt, de sokan inkább elmentek..

Annyi történetet lehetne írni a nagy igénytelenségükről.. Nem szeretnek fürdeni, sőt van aki szerint mi nem vagyunk normálisak, pazaroljuk a vizet, mert nem heti egyszer hanem naponta fürdünk..Szóval elhiheted, hogy mennyi büdös ember van itt kint..

2016. ápr. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!