Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliában mivel másabbak az...

Angliában mivel másabbak az emberek, mint Magyarországon?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 26. 08:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Igen, valóban sokan a vízen spórolnak, legalábbis ezzel magyarázzák a nem fürdést. Bár ezt soha nem értettem, hisz az összes költség közül talán a vízdíj a legkevesebb. Mi 2-en a párommal, napi 2-szer fürdünk, mosunk heti 2-szer, mosogatunk, de maximum 35 font a vízdíj 2 személyre. Sokan ennél többet elköltenek egyéb hülyeségre. Munkám során elég sok helyen járok, minél magasabban képzett valaki, jobb munkája van, annál kevésbé igénytelen. Legalábbis eddig nekem ez jött le.
2016. ápr. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 seniman válasza:
Sokkal közvetlenebbek,segítőkészek.Ha kint bajba kerülsz előbb számíthatsz rájuk,mint a honfitársaidra.Viszont túlnyomó részük valóban egy tanyasi tahó,retkesen,büdösen mennek a hipermarketbe,úgy szállnak fel a buszra.Viszont ha ott pl. melós ruhában csörtetsz az utcán,senki nem fog rosszallóan megbámulni,mint itthon.
2016. máj. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Sokszor mászkálok munka után melósruhában utcán, boltban még van hogy plázába is úgy megyek, sose láttam volna, hogy rosszallóan néznének rám.
2016. máj. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
31%

Tudod mi a különbség? Az emberek!

Majdnem 1 évet kint éltem és ott akarok letelepedni.

Haza jöttem és hánytam a saját fajtámtól. Angliába az emberek kedvesek segítőkészek. Nem egyszer volt olyan,hogy nem volt cigim és kértem idegenektől. Nem egyet adtak,hanem 2-3 szálat. Haza jöttem egy lánytól kértem egy szál töltött cigit 50!!! ötven forintot kért azért amit az anyjától kapott!!!


Ég és a föld a különbség!

Felszállok itt a metróra vagy a buszra és mindenhol mogorva megkeseredett arcokat látok! Angliába mindenki mosolyog! Ez a nem mind1!!

2016. máj. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!