Kezdőoldal » Utazás » Európa » Legolcsóbb Európán belüli...

Legolcsóbb Európán belüli külföldi utazásotok mennyibe jött ki egy főre?

Figyelt kérdés
Hány napra és merre jártatok? Csak kíváncsi vagyok, hogy amikor azt hallom, hogy "egy külföldi utazás a legolcsóbb eszközökkel is rengeteg pénz", akkor mire gondoljak? Barátom nagyon pesszimista és sosem hiszi el, hogy egyszer kijuthat. Ezért lenne a kérdésem, hogy aki olcsón szokott utazni, az milyen eszközökkel oldja meg és mennyibe került? Köszi a válaszokat :)

2016. júl. 7. 18:42
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ha nagyon olcsón akartok kijutni AKÁRHOVÁ, külföldre, akkor a legegyszerűbb szerintem az, hogy felültök egy vonatra/buszra, és kimentek valamelyik környező országba egy napra. Magyarország nem túl nagy, még ha a közepén is laktok, akkor is a legközelebbi határ max. 2 órányira lehet.
2016. júl. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Ki az a gyoker, aki lepontozza a teljesen normalis valaszokat????

"Praga 70 ezer"

Ebben megis mi a turo az, ami nem hasznos a kerdes szempontjabol? Egyesek nagyon unatkozhatnak...

2016. júl. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Nekunk 2 fore Ciprus volt eddig a legjobb. Februar 14 is bele esett, 3 nap, felpanzio + repjegy(oda-vissza) 250 euro. Wizzairral uyaztunk, Larnacara. Az ido egesz jo volt, strand szezon meg nem volt, bementunk a vizbe de elegge hideg volt.
2016. júl. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
na akkor szerintem mi voltunk a legolcsóbban. 70000-ért voltunk Bulgáriában, all inclusive, ebbe benne van a buszút a szállás és a korlátlan kaja, pia. Ezen kivül semmit nem kellett fizetni csak aki akart vásárolni. Még egy két szórakozóhelyen is ingyen osztogatták a koktélokat. Lehet nem egy Spanyolország, vagy Törökország, nyílván a tapasztaltabb utazóknak nem akkora élmény, de aki bulizni akar és tengerpoartn süttetni magát, annak Bulgária tökéletes
2016. júl. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Görögország a legolcsóbb.ÉN már nagyon sokszor voltam busszal szoktunk menni.Most szeptemberben nagyon hosszú időre megyünk 2 hétre.Idáig mindig csak 1 hétre mentünk.Most 2 hétre megyünk 70000 ft/fő.Egyébként a legdrágább az Horvátország ott 4-5 nap kerül 60000 ft körül.
2016. júl. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!