Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik hotelben érdemes...

Melyik hotelben érdemes megszállni Barcelonában?

Figyelt kérdés
Elsősorban SZEMÉLYES tapasztalatok érdekelnek, köszi mindenkinek.

2016. júl. 10. 12:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ja még annyit, hogy mi majd csak augusztus végén megyünk. Ha esetleg lesz időd szívesen meghallgatom a tapasztalataid egy kommentben, hogy milyen volt. :)
2016. júl. 14. 18:08
 12/14 Norman Bates ***** válasza:

Az allatkertben voltunk tegnap, de a legtobb allat kis helyen van osszezarva, meg alapbol nem tul nagy az egesz hely, de azert elveztuk.

A parton ma meg jol megcsipett egy meduza (ketszer), az allamon meg a karomon, baromira faj meg nagy voros folt lett, meg mind ket karom kiuteses es viszket :( kalcium, krem etc nem art ha hoztok ilyen esetre.

Park Guellt en is neztem neten szerintem mi is megyunk. Kalandparkbol Port Aventura-n gondolkoztam, de mivel angliaban elunk es osszel ugy is megyunk valszeg Alton towerbe igy most az kimarad.

2016. júl. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A PortAventura kihagyhatatlan élmény pedig,sokkal többet ér,mint a Tibidabo-n lévő vidámpark.Mi biztos,hogy visszamegyünk!Ráadásul az ugye Salue-ban van,ahol sokkal jobb a tengerpart,mint a Barceloneta és nincs medúza.Ez nekünk is fontos volt,mert nem akartam,hogy ilyen kellemetlenségünk legyen,mint nektek,főleg hogy gyerekkel mentünk.
2016. júl. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Erre a helyre nem is figyeltem fel, szerintem beiktatjuk. Akkor azt mondod az állatkert felejthető élmény? Nem is tudom mit vártam... ultrakülönleges állatokat:D A calcium meg jó tipp, köszi! Eszembe nem jutott volna pakolni.
2016. júl. 15. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!