Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyire veszelyes most...

Mennyire veszelyes most Nemetorszag?

Figyelt kérdés
1 het mulva szuleimmel ki megyunk nemetorszagba 2 hetre pontosabban Mannheim-be . En nagyon felek a terrortamadasoktol es ehhez hasonloktol . Mennyire veszelyes es mennyi eselye van hogy Terrortamadas lesz ?

2016. nov. 12. 21:33
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
66%

Heló!


Ugyan annyira, mint az európai országok nagyvárosai. Elvégre nem tudhatod, hol fognak lecsapni, ha egyáltalán lecsapnak.

Lehet, hogy pont Budapesten. Ha történne ott hasonló, akkor félnél Magyarországon is?Elköltöznél? Bármiben más lenen a hétköznapod? Nem hiszem.

Ne hagyd, hogy egy főknét általad generált félelem miatt visszafogd a lehetőségeidet, a vágyaidat, az életed....


(Én München mellett lakok, Münchenbe járok dolgozni. Tehát így mondom ezt)

2016. nov. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
70%
Semmivel sem veszélyesebb, mint máshol, vagy korábban. Az egész terror meg migránsveszély csak MO-on felfújt média hisztéria, itt semmi ilyenröl szó sincs.
2016. nov. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
69%
Pont annyira mint egy eve, 5 eve, vagy 25 eve.
2016. nov. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
61%

Amikor azon rágódsz, mennyire veszélyes a nyugat, gondolkozz el azon, vajon jó tévécsatornákat nézel-e?

Amikor kiírtad a kérdésedt, gondolkozz el azon, vajon a szakmunkásképzőben ahova jársz kapsz-e elég földrajzi, logikai, életviteli nevelést...

2016. nov. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
18%
Hú de bátor itt mindenki. Biztos az a több száz ember is a saját ijedtségétől halt meg.
2016. nov. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
66%

"Hú de bátor itt mindenki. Biztos az a több száz ember is a saját ijedtségétől halt meg."


Az OZ indidens után 1 nappal ahhoz közel dolgoztam, és a következő napokban is.

Ahogy előtte és utána is, minden nap.

Mégis mit tehetnék, áruld már el. Vagy atöbbiek. Talán te majd fizeted nekünk az élettel jűró kötlségeket? Akkor szívesen amradok otthon, sőt, országot is váltok.


Gondolkodj el, miket írsz. Nyilván nem attól haltak meg, hogy megijedtek, meg a túlzott éflelemtől, de akkor váro ma váalszod, hogy mit kelene tenni. Retegésben élni? várni, hogy megöljenek?Ki semenni az utcára? Gyerünk! Halljuk a váalszt!

Ha i ilyenszájhős "bátrak" vagyunk, akkor rajta, elő a farbával kíváncsi vagoyk a nagy igazságra egy 50%-ostól.

2016. nov. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
32%
Kipaterolni az összes tetves migránst a p*csába oda ahonnan jött.
2016. nov. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
50%

Addig lehet, hogy cska téged 100000000x bombáznak le. És sok idő telhet el addig. Ráadásul ettől még rengeteg fajta-féle terrorista jöhet, rengeteg helyről (nem csak a migránsokból kerülhetnek ki, ugye)

Szóval továbbra is tartom, amit írtam. És továbbra sem kaptam arra váalszt. Bár az előbbi komment alapján szeirntem épkézláb szöveget biztos nem fogok látni tőled.

2016. nov. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
24%
Kitalálom, mert egy intoleráns, xenofób konzervatív rasszista náci vagyok ugye? Unalmas szöveg, majd akkor gyere vissza, ha reálisan látod a dolgokat. Addig meg ne fárassz.
2016. nov. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
72%

ajanlom minden rettego figyelmebe:


[link]

2016. nov. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!