Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyire veszelyes most...

Mennyire veszelyes most Nemetorszag?

Figyelt kérdés
1 het mulva szuleimmel ki megyunk nemetorszagba 2 hetre pontosabban Mannheim-be . En nagyon felek a terrortamadasoktol es ehhez hasonloktol . Mennyire veszelyes es mennyi eselye van hogy Terrortamadas lesz ?

2016. nov. 12. 21:33
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
70%

"egy intoleráns, xenofób konzervatív rasszista náci vagyok"


Te mondtad.

2016. nov. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
34%

"Az OZ indidens után 1 nappal ahhoz közel dolgoztam, és a következő napokban is. "


OEZ-re gondolsz? Az nem terrortamadas volt.


Itt vannak a nemetorszagi terrortamadasok idorendben.


[link]

2016. nov. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
60%

"Kitalálom, mert egy intoleráns, xenofób konzervatív rasszista náci vagyok ugye? Unalmas szöveg, majd akkor gyere vissza, ha reálisan látod a dolgokat. Addig meg ne fárassz."


Nem, szerintem csak nem vagy olyan magas értelmi szinten, mint én, ezért szeirntem nevetséges, inkompetens, és hiteltelen vagy.

Ezért sem tudsz összeszedni egy épkézláb mondatot, és írsz olyanokat, mint az előbb.

Ha már így kérded.

2016. nov. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:

"OEZ-re gondolsz? Az nem terrortamadas volt."


Egy szóval sem írta itt senki sem, hogy az terrortámadás volt.

2016. nov. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
17%

"Nem, szerintem csak nem vagy olyan magas értelmi szinten, mint én, ezért szeirntem nevetséges, inkompetens, és hiteltelen vagy."


Mondja az, aki nem tud helyesírási hiba nélkül leírni egy árva mondatot se. XDD Az a vicces, hogy annál okosabbnak hiszi magát valaki, minél hülyébb. Ennek te vagy a tökéletes iskolapéldája.

2016. nov. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
64%
Továbbra sem adtál választ, csak ontod a hülyeséget. Moért? Mert képtelen vagy rá. Erről ennyit. Kínos. Egyben viszont roppant nevetséges is, szereztél pár kellemes percet, mindig jó kienvetni a nagyszájú hülyéket :)
2016. nov. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
0%
Adtam választ. Csak nem értetted. Nem baj jót nevettem rajtad, meg a hülyeségeden. Ja, és elsőben meg kellett volna tanulni írni. Elég gáz, hogy neked ez nem sikerült. Jó éjt :)
2016. nov. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
48%

Rajtad kívül mindenki látja, hogy amit adtál, az csak egy röhejes modnat volt, de nem váalsz - főleg nem a kérdésre.

Kérdvalaki segítségét, hogy magyarázza el, hátha úgy menni fog. Elhiszem, hogy roppant nehéz lehet a számodra, de továbbra is rettentő nevetséges vagy, szóval csak röhögök rajta továbbra is, és újfent felteszem a költői kérdést, miszerint "Miért nem lwhet jogosítványhoz kötni az internet használatát?"

2016. nov. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
13%
Rajtad kívül csak egy páran olyan hülyék még, hogy nem veszik észre, vagy nem akarják észrevenni, hogy a migrációs hullám és a terrorfenyegetettség egyenes arányban van. Mondjuk eddig te viszed a pálmát. Kíváncsi lennék ki vagy. Szakmunkásképző megvan? Óvoda? Vagy gyp-s vagy? Szerintem az utóbbi.
2016. nov. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
65%

:DD


Kispofám, te kegyetlenül nagy barom vagy :)


Semmit nem mondtam arról, hogy szerintem így van kapcsoaltban a migráció, meg a torrorcselekmények, emg úgy... Annyit kértem, ami felejbb is áll. De te, a csöppnyi ksi eszeddel kétpelen voltál rá, mindenfélét összehordtál ide.A kirohanásaidból és abból, hogy képtelen voltál akárcsak egyetlen komolyanvehető mondatot is összeböfögni, tisztán látszik, hogy csak egy nagyon hangosan ugató kis kutyus vagy, aki nagyon alacsony szinten áll :) De, továbbra is rettentő vicces és szánlmas :)

2016. nov. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!