Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyire veszelyes most...

Mennyire veszelyes most Nemetorszag?

Figyelt kérdés
1 het mulva szuleimmel ki megyunk nemetorszagba 2 hetre pontosabban Mannheim-be . En nagyon felek a terrortamadasoktol es ehhez hasonloktol . Mennyire veszelyes es mennyi eselye van hogy Terrortamadas lesz ?

2016. nov. 12. 21:33
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
20%
Neked vannak kirohanásaid, meg a ":D" jelek, amitől ne is haragudj, de még inkább nem vagy komolyan vehető. A gyerekes, ostoba, értelmetlen és helyesírási hibákkal teletűzdelt írásaidból látszik, hogy nem vagy százas. Értem én, hogy semmit se értél el és egy nagy nulla vagy, de ezzel csak magadat leplezed le és égeted rommá. Bár látom téged ez egyáltalán nem zavar. Hát egészségedre!
2016. nov. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:

Ó jajj, de cuki, amikro egy ilyen ember próbál úgy tenni, mintha valami nem úgy lenne, ahogy :D Keep goin!


Biztosan el is hiszed, hogy így van, meg hogy igazad van, meg hogy csak te és csak most, abóbl, amiket írtál :) De persze értelemsen reagálni továbbra sem tudsz, csak a helyesírással, meg atöbbivel tudsz jönni. Tipikus. Nem is kel ltöbb megnyilvánulás, saját magadat tetted taccsra. K.O. :)

2016. nov. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
A KO te vagy, mert a semmiről pofázol már egy órája, de még egy értelmes gondolatod nem volt. Mondanám erre, hogy cuki, de ez inkább szánalmas.
2016. nov. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
66%

6# "Az OZ indidens után 1 nappal ahhoz közel dolgoztam, és a következő napokban is.

Ahogy előtte és utána is, minden nap.

Mégis mit tehetnék, áruld már el. Vagy atöbbiek. Talán te majd fizeted nekünk az élettel jűró kötlségeket? Akkor szívesen amradok otthon, sőt, országot is váltok."


Nem az volt a kérdés hogy mennyire félsz, vagy mennyire fél az aki ott él, hanem az hogy mennyire veszélyes a hely. És nyilvánvaló hogy veszélyesebb mint volt 5 éve. Ezt azoknak a hozzátartozói tudják a legjobban akik közben már nem élnek, vagy azok akiknek a szomszédjából a kommandósok rángatnak elő gyanúsítottakat, vagy azok akik menekülttábor mellett kénytelenek élni és magyarázkodniuk kell hogy miért kell egy 4m magas betonfalat felhúzni. Biztos nem azért mert csokinyuszit dobálnak az arabok, meg szappanbuborékot fújnak.

Lehet hogy te nem félsz, jól is teszed. De attól Németország még veszélyesebb lett.

2016. nov. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
61%

Bocs, de abból, amit írtál, nem igaz semmi. 25 éve élek NO-ban és semmivel sem veszélyesebb azelet, mint 5-10 éve volt.


Büncselekmények, rovbanasok akkor is voltak, csak a média akkor nem fújta fel, ezért nem lett tömeghisztéria belöle külföldön.


Itt még ma is sokszorosan biztonságosabbak a mindennapok, mint MO-on.

2016. nov. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat .

Lehet hogy kevesebb ertelmes valasz jott ami kizarolag a kerdessel foglalkozna de en rohogve neztem hogy hogy vitazik itt ket ember.


En fuggetlen vagyok ebben a terben de egyet megjegyeznek :


"Neked vannak kirohanásaid, meg a ":D" jelek, amitől ne is haragudj, de még inkább nem vagy komolyan vehető."


Mert az "xd" jel az mas mint a ":D" ? :


"Mondja az, aki nem tud helyesírási hiba nélkül leírni egy árva mondatot se. XDD"


No én itt le is zarnam a temat , ha felrobbantunk majd szolok 😄😉

2016. nov. 13. 07:40
 27/42 anonim ***** válasza:
42%

Húúúú, nagyon veszélyes, oda ne menj! Ott már a földönkívüliek rabolják el az embereket!


Szánalmas vagy...

2016. nov. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
66%
Hát igen... a biztonság. Én már csal lopakodva tudok eljutni az Edeka-hoz mert minden sarkon áll egy terrorista rpg-vel. Néha a csatornákon át megyek mert ugyebár a házak teteján is ott áll a sok terrorpista, akik majd molotov coctailokat dobálnak rád. Tömegközlekedést teljes terrorban tartják, aki egyszer felszáll már le nem jön. Ajánlom, hogy szerezzetek be egy tucat lőfegyvert mielőtt jöttök. Repülőt nem ajánlom használni, mert minden héten legalább egyszer lezuhan 1-2 repülő valamelyik irodaházba. Gyalog sem éppen a legjobb az aknamezők miatt. Tudod mit, szerintem a legjobb lenne, ha soha nem is jönnél ide. Persze csakis a te érdekedben beszélek.
2016. nov. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
66%

"Mennyire veszelyes most Nemetorszag?"


Most komolyan, amilyen agymosast ad otthon az RTL es a TV2, azt kell gondolni, hogy halom szamra olik naponta az embereket, vagy mi? :DD En 2,5 eve elek Nemetorszagban, Munchen mellett, alig lattam eddig migranst. Nem azt mondom, hogy nincsenek, de annyira elenyeszo a szamuk, hogy eszre se venni a lakossaghoz kepest. Van torok, roman, bolgar, meg rengeteg orosz, kulfoldi. Toluk nem felsz, csak a terrorista migranstol? :DDD Elarulom, hogy nemely tirpak orosz, amilyen stilusuk van, meg lehet veszelyesebb.

2016. nov. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
72%

ma 09:24


lopakodva az Edekaba ez nagyon joo :DDD


Ja en is felve megyek tankolni, nehogy ramrobbantsak az OMV-t :DDD

2016. nov. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!