Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyibe kerül egy nyaralás...

Mennyibe kerül egy nyaralás Brüsszelben?

Figyelt kérdés
Repjeggyel, szállással meg kajával együtt? Nem luxuskörülmények között, 4-5 napig? A terrorveszély miatt lentebb mentek az árak?

2017. jún. 9. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
4-5 nap túl sok csak Brüsszelre, érdemes elmenni más környező városokba is. Az árak nem olcsóak, kb. 20000 Ft egy olcsóbb szoba egy éjszakára. A repjegy viszont többnyire olcsó.
2017. jún. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

Repülőjegy és szállás árakat megtalálod a neten. Egyik nap 5000 a jegy, másik nap 50.000 A fene tudja, te mikor mennél.

Brüsszelre 2 nap is sok, hidd el nekünk. Nem egy nagy szám. Viszont Lille, Bruge, Namur klassz helyek, érdemes meglátodatnod őket.

Amúgy ha nem ostoba magyar csatornákat fogsz nézni, rájössz, hogy nincs terrorveszély. Érted? Nincsen. Dobd ki a tévédet az ablakon.

2017. jún. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Én június végén tervezek a barátnőmmel egy három napos hátizsákos low-cost kiruccanást Brüsszelbe (pontosabban Brüsszel,Brugge, Gent),az úttal járó kölségek körülbelül az alábbiak: Wizzair egész jó áron kínál jegyeket, akár egy 6-7e Ft körüli retúr árat is ki lehet fogni, mi 10-ért foglaltunk/fő.Pozitívum továbbá, hogy odafelé korán mennek a gépeik, visszafelé pedig késő este.Az olcsó repjegyek hátulütője, hogy a repülő Charleroi reptéren száll le, ahonnan be kell buszozni Brüsszelbe, a retúr buszjegy elég drága (28 eu/fő), kivéve, ha hónapokkal előre megveszed a transzfer jegyet. Ha 26 év alattiak vagytok, akkor ajánlom figyelmetekbe a go pass 1 jegyet, ezzel 6.20 euró/fő/irányért bármely célállomásról bárhova elvonatozhattok Belgiumon belül. A szállások árai nagyon el vannak szállva Brüsszelben, mi airbnb-n keresztül foglaltunk egy korrekt szobát közel a városközponthoz, 16e Ft-ra jött ki kettőnkre a két éjszaka. Ha kell segítség az airbnb-s foglaláshoz, írj privátot,meg lehet oldani, hogy utazási kreditet kapj, és olcsóbban foglaljatok szállást. Egy ebéd ára ahogy láttam a kb 12 eurós ártól a csillagos égig terjedhet, persze ezt is meg lehet oldani olcsóbban, ha valami jó kis streetfoodot esztek. A reggelit, vacsorát okosan is ki lehet hozni, ha bevásároltok egy szupermarketben. Brüsszelben a napi tömegközlekedési jegy 7.5 eu, ha több napot lesztek a fővárosban akkor akár gyalog is bejárhatjátok, egyedül az Atomiumhoz kell majd feltétlen jegyet venni, mert messze van. 3 napra összességében így számoltam: repjegy+szállás 60 eu/fő, kaja kb 45 eu/fő, tömegközlekedés 35 eu/fő (ebbe a tranfszferokat is beleszámoltam), + ugye költőpénz belépőkre, szuvenírra stb. Ez az ár mellőz minden luxust, igazi hátizsákos túra lesz, de így is látunk három várost. A terrorveszély szerintem nincs kihatással az árakra.
2017. jún. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy észrevétel, a Charleroi - Brüsszel vonalon nem találtál 5 eurós buszjegyeket a flibco-nál?
2017. jún. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Charleroi - Brüsszel út a flibcon már sajnos 14 euró volt egyirányba, de pl. szeptember és október környékén találtam 5 eurós jegyeket, szóval ki lehet fogni ha időben lefoglalja az ember. Helyette Bruges-be vettem 5 eurós jegyeket, és vissza vonattal megyünk estefelé Brüsszelbe (6.20 euró go pass 1 jeggyel).
2017. jún. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#2 nincs terrorveszély, tényleg?? Akkor biztos csak viccből van magas szinten a terrorkészültség... de mint ezt láthatod nem is igazán zavar, szóval végképp nem értem mit pánikolsz.

A többieknek köszi a választ. Mi is azon az oldalon kerestünk szállást a központban. Már csak a repjegyet kéne kifogni.

2017. jún. 11. 14:44
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
szálljatok meg airbnb-vel
2017. jún. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
sajnálom, ha nem értetted meg a teljes mondandómat. A dolog nem arról szól, hogy ki mit minősít terrorveszélynek, hanem hogy normális emberré válsz-e, vagy megmaradsz azon a rendkívül mélyről jött szinten, amin mozogsz.
2017. jún. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#7 azzal fogunk!

#8 szerintem már te sem érted mit beszélsz, de nyilván semmi köze a kérdésemhez...

2017. jún. 14. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!