Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátországba utazás kocsival...

Cement Ilona kérdése:

Horvátországba utazás kocsival, kocsiban alvás lehetséges?

Figyelt kérdés

A bolondos barátnömmel szeretnénk horvátországba utazni de nem feltétlenül bérelnénk szállást hanem a kocsiban aludnánk itt ott egyett és ha nagyon szükséges akkor ott találnánk valami szállást egy napra. Dubrovnikba szeretnénk leutazni, megaludni 1-2 napot a kocsiban majd lassan monenegró parjait is felkutatnánk itt ott megaludva ott is a kocsiban majd Sutomorenál megindulni vissza. Mi a véleményetek esetleg ha megaludnánk a kocsiban itt ott egy parkolóban, megbüntetne bennünket valaki vagy gond lenne ez? amennyire en hallottam ismerosoktol, azt mondták ameddig áthajtod az autot minden este máshova senkinek fel sem fog tünni.


Valamint ha vinnék magammal egz kis sonkánt, biztos ami biztos, elvennék? gondolom nem nézik annyira át az autot.



2018. júl. 2. 15:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék én is erre.

Szerintem semmi bajotok nem lenne.

Főleg ha estére 1 kisebb faluba mennétek kocsival aludni.

A város azért mégis veszélyesebb.

2018. szept. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Végülis elmentetek?

Amúgy en nem javasolnál, mert sok országba erősen bűntetik a vadkempinget, s Horvátorszag is közéjük tartozik.

(Legfeljebb azt tudnam elképzelni, hogy mindennap más kis faluban, ami nem olyan turistalatvanyossag megálltok! Főleg, mert a nepszerű helyeken fizetős parkolás, szóval, akkor mar szoba)



Miert vennék el Horvátországban a sonkát?

2018. szept. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!