Kezdőoldal » Utazás » Európa » Létezik olyan útitárs-kereső,...

Létezik olyan útitárs-kereső, ahol nem csak átlagos emberek vannak csak fent?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy nem csak a legnépszerűbb országokba akarnak elmenni, a férfiak nem csak nőkkel akarnak menni, a nők nem csak nőkkel, nem problémáznak a koron meg a többi baromság.


Őszintén szólva elég unalmas hirdetéseket látok a legtöbb útitárs-kereső oldalon: sehol egy ember, akit mondjuk Skopje (csak példa) vagy az elhagyatott helyek érdekelnek.


A másik meg, hogy még arra sem veszik a fáradságot, hogy ha nem tetszik nekik a korom/nemem, megmondják, inkább eltűnnek.



2018. dec. 9. 10:29
1 2
 1/12 grafno ***** válasza:
80%
Lássuk be elég bizalmatlanok az emberek főleg az elhagyatott helyek iránt egy idegennel. Az internet erénye, hogy mindenki annyit mutat magából amit akar.
2018. dec. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10%
Ezek az utastárs keresők igazából arról szólnak, hogy nők meg a sugar daddyjük egymásra találjanak. Egyáltalán nem arról van szó hogy egy utazni vágyó ember, aki nem mer egyedül nekivágni az keres valakit, hogy ha valami gáz van legyen kire számítani. Itt arról szól hogy elviszed a csajt nyaralni cserébe annyiszor b..... + ahányszor kedved tartja.
2018. dec. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Én azt nem értem, hogy ha te például el akarsz menni egy helyre, mert érdekel, akkor mi a fenének kell neked egy útitárs, aki ráadásul vadidegen. Elmész egyedül, nem vagy hozzákötve senkinek, nem kell alkalmazkodnod, azt nézel meg amit akarsz.
2018. dec. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha elhagyatott helyekre szeretne menni, esetleg egyenesen az urbex érdekelné, oda baromira nem tanácsos egyedül menni.

Magam is urbexelek, de személyes tapasztalat, hogy az idegenek bizalmatlanok, valljuk be, joggal olyan esetben, mikor valaki egy üres épületet akar meglátogatni. Az ilyen oldalakon pedig nem is annyira útitársat keresnek... Urbexelni jobb, ha személyesen keresel társat. Nekem is beletelt 2 évbe, de megvan. Írd ki a fészbuk oldaladra, lehet, hogy egy ismerősödről kiderül, hogy van ilyen érdeklődése, csak erről nem beszélnek az emberek. vagy ajánlanak egy jó csoportot, ahol tényleg közös a cél.

2018. dec. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

# 2/4

ez azért elég kiábrándító, nyilván sejtettem, hogy a többség olyan típusú hirdetés, amiket írsz, de hogy ennyire használhatatlanok, azt nem gondoltam volna.


# 3/4

én meg azt nem értem, mit nem értesz ezen. az emberek többsége nem szeretek egyedül utazni – én sem - mert szeretne vkihez szólni, beszélgetni. voltam idén egyedül már külföldön, illetve pár éve úgy, h egyedül mentem ki egy prágai ismerőshöz, és egyik sem volt az igazi.


# 4/4

nincs face-em.

2018. dec. 9. 17:09
 6/12 anonim ***** válasza:

"A másik meg, hogy még arra sem veszik a fáradságot, hogy ha nem tetszik nekik a korom/nemem, megmondják, inkább eltűnnek."


Elárulnád, hogy melyik oldalon tapasztaltad ezt?

2018. dec. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

# 6/6


ezt speciel itt, csak lehet, hogy nem írtam le. ezért keresek útitárskeresőt, mert még fórumokon is ez van.


De am azóta írt egy nő, hogy mennék-e Szlovéniába vele welnessezni, de hát baromira nem arra akarok menni, a wellness meg aztán nem az én világom.

2018. dec. 12. 10:28
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Persze, hozzád hasonló drogosok vannak mindenütt.
2019. jan. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

persze drogos vagyok, hogyne :D


ne csináljunk már óvodát a kérdésnél, gyerekek és prolik lehetőleg ne írjanak, te se, utolsó.

2019. jan. 8. 11:04
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon jó kérdés.Én is hasonló cipőben járok. Ha esetleg találtál valami jó módszert megoszthatod velem :D

Kíváncsi vagyok mit sikerült alakítanod.

2019. jan. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!