Kezdőoldal » Utazás » Európa » Létezik olyan útitárs-kereső,...

Létezik olyan útitárs-kereső, ahol nem csak átlagos emberek vannak csak fent?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy nem csak a legnépszerűbb országokba akarnak elmenni, a férfiak nem csak nőkkel akarnak menni, a nők nem csak nőkkel, nem problémáznak a koron meg a többi baromság.


Őszintén szólva elég unalmas hirdetéseket látok a legtöbb útitárs-kereső oldalon: sehol egy ember, akit mondjuk Skopje (csak példa) vagy az elhagyatott helyek érdekelnek.


A másik meg, hogy még arra sem veszik a fáradságot, hogy ha nem tetszik nekik a korom/nemem, megmondják, inkább eltűnnek.



2018. dec. 9. 10:29
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Annyi történt, hogy 2 emberrel beszéltem emailben, akik utazási oldalak fórumáról írtak nekem, de igazából nem hinném, h annyira összecsiszolódnánk, h el mernék menni velük. ha jól alakulnak a dolgaim, akkor pár héten belül megint elkezdek tervezni, de úgy, h kész úticélokkal készülök, és ha senki sem akar jönni, vagy nem találok olya,t akivel mennék, akkor elmegyek egyedül.


Most távolra nem is tudnék menni annyira, Zürichben vagy Ukrajnában gondolkodom.

2019. jan. 16. 16:37
 12/12 anonim válasza:

Irtam privit;)

30 eves nő Marc 15-ikei hetre szintén útitarsat keres.

2019. febr. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!