Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzair ülőhely vásárlás?

Wizzair ülőhely vásárlás?

Figyelt kérdés
Lehetséges hogy az utazás időpontja közeledtével vagy közvetlen előtte csökkenni fog az ülőhely ára? Azon gondolkozom, hogy most vegyem meg, vagy érdemes-e várni az utolsó pillanatig egy figyelni az árat.
márc. 1. 11:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes várni, mert csak a kínálat lesz kisebb.
márc. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
76%
Mennyire fontos, hogy hol ülsz? Fontos az ablak? Járat indulás előtt 24 órával lehet becsekkolni és kiosztja random. Az is lehet, hogy ablak mellé oszt ki
márc. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Nem az ablak miatt, hanem családdal utazunk, és az egyik lányom semmiképp nem szeretne egyedül ülni.

Ha mondjuk nem ad egymás mellé helyet becsekkoláskor, akkor még vehetek utolsó pillanatban? Most úgy látom még nagyon kevés a foglalt hely és már közeledik az indulás.

márc. 1. 12:07
 4/25 anonim ***** válasza:
Nekem feljött lehetőségnek az automatikus hely kiosztás után, hogy ülőhely csere, de nem próbálkoztam vele, mert nekem mindegy volt hogy hol ülök, így nem tudom mennyibe kerülhet. Sokan szokták változtatni az ülőhelyet felszállás után is, miután már ki lehet kapcsolni az öveket. (amit papíron nem lehetne, mert baj esetén az alapján is azonosítanak, de nem vettem észre, hogy szóltak volna emiatt)
márc. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
83%
Nem értem mi tart vissza attól, hogy eleve megvedd a helyjegyeket foglalaskor....
márc. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
80%
Hány éves a gyerek? Ha 14 éven aluli, akkor mindenképpen felnőtt kísérő mellé ültetik. Ha afelett, akkor pedig választhatsz olyan opciót, hogy ülőhelyek egymás mellé. Ebben az esetben random helyet kaptok, de mindenképpen egymás melletit. Vagy kifizeted a választott ülőhelyek felárár. Nem lesz olcsóbb, sőt, az olcsóbb feláras helyek el fognak fogyni hamar.
márc. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Amúgy simán lehet cserélgetni, sőt, ha nincs tele a gép, akkor konkrétan üres sorok szoktak lenni.

Én nem felszállás után cserélgetek, hanem amikor elhangzik a "boarding complete", akkor van még pár perc gyorsan cserélni. Én meg szoktam kérdezni a crewt, mindig megengedik, hogy oda üljek, ahova jólesik. Volt olyan, hogy a komplett második sor (feláras helyek) üres volt és oda ültünk át.

De ha tele a gép (olyan is van), akkor meg lehet kérni a szomszédot cserére, mindig van lehetőség, mert mások is cserélgetnek.

Én amúgy azért felszállás előtt cserélek, mert akkor még van net, gyorsan tudok egyeztetni a családtagommal, ha ő távol ül.

márc. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
67%
Az ülőhely ár fix, nem fog változni.
márc. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%

Mindig hullámzik a repülő jegy ára .Figyelni kell napi szinten.

Haverom most vett Reykjavikból hazafelé májusban 28 ezer forintért a rendes ár még 150 ezer.Valószínű egymás mellé ültetnek.

márc. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
73%

9: A repjegyár az változó, de a különszolgáltatások ára listás.

Olyan meg a wizzairnél nincs, hogy valószínűleg egymás mellé ültetik. Nagyon sokat repülök wizz-zel, extrém ritka, hogy egymás mellé kapunk helyet (de akkor legalább következetesen oda-vissza, hiába nem egyszerre csekkolok be). Szerintem ez valami ajándékféle lehet minden 10. repüléskor... Minden más alkalommal a gép két végébe ültet...

márc. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!