Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzair ülőhely vásárlás?

Wizzair ülőhely vásárlás?

Figyelt kérdés
Lehetséges hogy az utazás időpontja közeledtével vagy közvetlen előtte csökkenni fog az ülőhely ára? Azon gondolkozom, hogy most vegyem meg, vagy érdemes-e várni az utolsó pillanatig egy figyelni az árat.
márc. 1. 11:01
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

#20

Akkor én is segítek, mert látom hogy a fapadosokon kívül más repülön az életedben nem utaztál: régen teljesen magától értetődő volt egy csomó minden, amit ma külön "szolgáltatásként" kínálnak: pld. egymás mellé szóló jegy, meleg étel még rövid utakon is, bőrönd a gép hasában, kézitáska és akár 5 reklámszatyor tele piával és egyéb biszbaszokkal a fejed fölött. Ilyen egyszerű volt ez, kár hogy akkor még nem éltél, akkor most nem értetlenkednél itt.

márc. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

#21

😁😁😁

márc. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Akkor azt hiszem, hogy megveszem a ülőhelyet, ha tényleg nem lesz olcsóbb. Azt hozzáteszem, hogy az ülőhely többe fog kerülni, mint a repjegy. Ilyen amikor megörülsz egy olcsó repülőjegynek, aztán az ülőhelynek direkt felviszik az árát. Mert erre a járatra szerintem sokkal több, mint máskor. Ezt persze nem azért írom, mert panaszkodom, sóherkodom, vagy ilyesmi, csak egy megjegyzés volt.

A kialakult vita miatt én is megosztom a személyes tapasztalatomat más nem fapados légitársaságról. Az emirates-en és másiknál is vettünk már előre ülőhelyet. Mégiscsak nyaralni mentünk, együtt utazzon a család hosszú órákon keresztül. De volt már, hogy nem vettük meg előre, mégis egymás mellé tettek bennünket, nem direkt szétültetve. Ez a jóindulat, és a színvonal. Ja és csodálkoztam azon is, hogy odafele fizetős volt az ülőhely, visszafele pedig már ingyen. Ezt pl sokan nem tudják.

márc. 2. 10:45
 24/25 anonim ***** válasza:
Nem muszáj konkrét helyeket megvenned, úgy rémlik, hogy van olyan opció, hogy mindegy hová, csak egymás mellé rakjon.
márc. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Nem látok ilyen opciót, hogy egymás mellé adja. Hol kell ezt keresni?
márc. 5. 08:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!