Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzair ülőhely vásárlás?

Wizzair ülőhely vásárlás?

Figyelt kérdés
Lehetséges hogy az utazás időpontja közeledtével vagy közvetlen előtte csökkenni fog az ülőhely ára? Azon gondolkozom, hogy most vegyem meg, vagy érdemes-e várni az utolsó pillanatig egy figyelni az árat.
márc. 1. 11:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
31%
Ennek a rendszernek a bevezetése különben annyira gyomorforgatóan kicsinyes szarrágás a fapadosok részéről hogy szerintem EU szinten kellett volna betiltani ezt a gyakorlatot. Persze, lehet azt mondani hogy aki ennyire sóher hogy sajnálja a felárat, az szopjon csak nyugodtan, de erre én azt mondom hogy a fapadosok újabb és újabb lehúzási ötletei tisztességtelen versenyelőnynek minősülnek a hagyományos légitársaságokkal szemben.
márc. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
18%

"sajnálja a felárat, az szopjon csak nyugodtan"

Én kamasz gyerekkel szoktam utazni, akit egyáltalán nem zavar, ha jó messze ülünk, sőt... Kimondottan megsértődik, ha véletlenül egymás mellé kapunk helyet. Plusz ha valaki egyedül utazik, akkor annyira mindegy, hogy hol ül, minek fizessen pluszban? Ha valamiért fontos, lazán kifizetem a felárat, pl. ha a párommal utazunk, de amúgy nem érzem szükségét egyáltalán.

márc. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
69%

#11

Ha megfigyeled a trendet, akkor a hagyományos légitársaságok igen hamar eltanulják a trükökket a fapadosoktól, miután ők sem ellenségei a saját pénzüknek. Egy csomó dolgot már átvettek (fedélzeti fogyasztás, csomagszabály, stb.) Nem csodálkoznék, ha az ültetést is megtanulnák a konkurenciától.

márc. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

A legolcsobb foglalaskor megvenni, azutan felaras

Meg ugye megvehetik azt a helyet, amir te is palyazol

márc. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
A fapadosok szándékosan szétültetik a családokat, ezzel öszötönözve a helyvásárlásra az utast. Szerintem vedd meg, amíg van egymás mellé.
márc. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

#12: „...ha valaki egyedül utazik, akkor annyira mindegy, hogy hol ül, minek fizessen pluszban?”


Mármint hogy érted ezt a "pluszban" fizetést? Alapból ha veszel egy repülőjegyet, akkor nyílván valahová leülhetsz, nincs logika abban hogy külön "helyjegyet" fizettetnek veled, ellentétben a vonatokkal ahol csak a helyjegy garantálja az ülőhelyet.

-----------

#13: „...a hagyományos légitársaságok igen hamar eltanulják a trükökket a fapadosoktól,”


Ez így van, de azért jó lenne ha nem az összeset :D

márc. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Mi többnyire egymás mellett ülünk wizzairen, ingyen. Igaz, mi nem is görcsölünk ezen nagyon.
márc. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
83%

#16

Sokan félreértik ezt a helyfoglalás-dolgot. Nem a helyért fizetsz, azt megkapod plusz díj nélkül is. Valamelyik helyet. Ha neked külön kívánságod van, hogy hova szeretnél ülni, csak akkor fizetsz pluszban. Teljesen jól van ez így, nincs ezzel semmi baj!

márc. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

#18

Nincs itt semmiféle félreértés. Ha a fapadosoknál veszel 2 jegyet és nincs is igényed azzal kapcsolatban hogy a gép melyik részébe kéred, akkor is jó messze egymástól lesznek a helyeitek, ha félig üresen száll fel a gép. Mert így van beprogramozva a rendszer, hogy "kizsarolja" a nem egyedül utazókból a felárat. De te ezek szerint tök normálisnak tartanád ha ezt a vonatokon is bevezetnék, ugye?

márc. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
79%

#19

Látom - állításoddal ellentétben - mégsem sikerült megértened a lényeget.

Segítek:


"Ha neked külön kívánságod van, hogy hova szeretnél ülni, csak akkor fizetsz pluszban"


Ha az a kívánságod, hogy valakivel együtt szeretnél utazni, vagy nagyobb lábhelyet szeretnél, vagy ablaknál szetetnél ülni,stb. akkor - de csakis akkor - fizetsz pluszban. Megéri neked? Akkor megveszed. Nem éri meg, zsarolásnak érzed? Akkor ne vedd meg! Egyszerű ez!

márc. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!