Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Honnan tudhatom h félek -e a...

Big Carlos kérdése:

Honnan tudhatom h félek -e a repüléstől?

Figyelt kérdés
( még sosem repültem , de tervben van . )

2017. okt. 2. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy kipróbálod. Amúgy nem vészes, max a felszállás, ami érdekes lehet, aztán már unatkozni fogsz.
2017. okt. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Úgy, hogy felülsz egy repülőre és elrepülsz vele valahova.

Amennyiben úgy ülsz fel, hogy "úgyis félni fogok", beteljesül.

.

Miért is kéne félni a repüléstől, hiszen még nem maradt odafenn senki.

2017. okt. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem ha mar maga a tudat felelmet kelt, akkor mondhatod. En pl nem felek a repulestol, mikor megveszek egy repjegyet, soha nem gondolok arra, hogy majd gond lesz, viszont mostanaban mikor legorveny van vagy ilyesmi, nagyon megremiszt. Szerintem lelkiallapottol fugg, hogy eppen felelmet kelt-e benned. Teriszonyom is van neha, pl sifelvonokon nagyon tudok felni, de a repulestol sokkal kevesbe
2017. okt. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Onnan, hogy erre gondolsz. Próbáld megfogalmazni konkrétan magadnak, hogy mi is félelmetes benne. Hamar rájöhetsz, az, hogy nem ismered, nem tudod hogyan működik, nem hiszed el a lelked mélyén, hogy stabil, és ilyenek.

A megoldás (néhány nyugtató tablettán kívül). Nem art tudni, az emberek nem szeretik a megbízhatatlan dolgokat. Jó üzlet csak stabil dolgokból lesz. Ha a gépek kiszámíthatatlanul potyognának lefelé, nem is lennének légitársaságok, csak néhány vakmerő próbálkozna. Node vannak, nagyon sok repülőtér, aki messze megy, mind azon megy. Vajon miért? Inkább dacol a lezuhanással? Fenét, el se hiszi, hogy lezuhanhat.

2017. okt. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Falusi búcsúban ülj fel egy körhintára. Ha azt túléled, a repülőt is bírni fogod.
2017. okt. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szokták mondani, hogy a statisztikák szerint a repülés a legbiztonságosabb... Csakhogy: egy autó- vagy vonatbalesetet jó eséllyel túlélsz, akár még sértetlenül is, egy repülőszerencsétlenségnél viszont esélyed sincs. Úgyhogy gondold meg, felülsz-e valaha is egy repülőre.
2018. febr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az utolsóval értek egyet. Én egyszer repültem még húsz éve és pont akkor lezuhantunk. Na jó, sikerült hasralandolás után újrastartolni hogy ne robbanjunk fel. De ez is a jó öreg Tu154-nek köszönöm hogy kibírta ezt. Azóta sem és talán majd 100 éves koromban legközelebb repülök de csak koporsóba.
2019. márc. 19. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!