Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Fizetnétek-e 50%-kal többet...

Fizetnétek-e 50%-kal többet egy apartmanra ugyanabban a házban, ha az erkélye a tengerfelé néz?

Figyelt kérdés

Feleségem kicsit megmakacsolta magát és ragaszkodna a neki megtetszett apartmanhoz. Holott ez talán inkább csak neki, meg esetleg a nagyobb lányomnak lenne jó.

Viszont a két kisebbnek szerintem jobb lenne ha ezt az összeget esetleg egy ráadás hétre költenénk máshol pár héttel később.


Remélve hogy idén már szabadabban lehet utazni, tengerparti nyaralást tervezgetünk. Tavaly kimaradt ezért idén kicsit több pénzt és szabadságot szánnánk rá, két teljes hét a horvátoknál.



2021. ápr. 16. 00:54
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
79%
Mi is minden évben Horvátba járunk, kimondottan tengerre néző apartmant keresünk, amúgy a legtöbb helyen nem szokott annyival többe kerülni. Esetleg nézzétek körül és lehet találtok jobb áron is tengerre nézőt. Amúgy meg hidd el megéri azt a keveset rászánni, nekem az hozzátartozik a nyaraláshoz hogy reggel a tenger mellett iszom meg a kávém, a teraszon reggeliző. Este kiülünk borozgatni... Egyszer voltunk nem tengerre nézőben, mivel későn foglaltunk és már nem volt más, nem volt ugyanaz
2021. ápr. 16. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
80%

Én horvátországban aludtam olyan helyen ahol az erkélyem közvetlenül az öbölre és azon belül is egy meseszép reszre nyilt. 10éve voltam,de mai napig emlwkszem ahol a kék víz elém tárult a földig érő függönyt meg óvatosan lengette a szél. Éjjel kifejezetten gyönyörű volt a holdfény mellett.

Kérdés,hogy 3gyerekkel mennyit lesztek fent. Én nekem nagyon tetszett és csak a véletlwn műve, a végén a recepciós ak adtam egy csomó borravalót,hogy ezt a szobát adta..

2021. ápr. 16. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
68%

#12es vagyok. Ezt a képet találtam az erkélyröl készítettem.

[link]

2021. ápr. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
77%
Igen fizetnék erre ha ez az amit szeretnék
2021. ápr. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
77%
Nekem a nyaralás hozzá tartozik a szép kilátás, tök mindegy épp hol szállok meg és ott mennyi időt töltök. Ha csak a reggeli kávét és este egy pohár bort fogyasztok el, amúgy egész nap odavagyunk, akkor is.
2021. ápr. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
80%
Én nem fizetnék 50%-kal többet. Ez nem azt jelenti, hogy más se fizessen, de én akkor inkább tovább maradnék. Mondjuk voltam már tengerre néző szobában, ami tényleg telibe a tengerre nézett, elég közel is volt és nagyon jól nézett ki, volt, hogy percekig nézegettem kifelé. Ettől függetlenül ennyivel többet nem fizetnék érte. Ráadásul ha a tengerre néző erkély azt jelenti, hogy az erkély sarkában székre állva, a házak között ellátsz a tengerig, akkor végképp pénzkidobás.
2021. ápr. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
74%
Én biztos nem. Amúgy sem tartózkodok sokat a szallason soha, inkább bejárom a környéket úgyhogy számomra felesleges hogy tenger felé legyen.
2021. ápr. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
11%

A feleséged meg a nagylányod igényes és ezért számít nekik a minősége is a nyaralásuknak.

Te meg egy "olcsójános" vagy, hiszen feláldoznád ezt a felejthetetlen élményt a mennyiségért.


Miért nem mész egy sátorba?

Akkor még tovább maradhatnál.

2021. ápr. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
86%
#18 szerintem támadni fölösleges, mindenkinek más az igényszintje, van, akinek a kilátás az igényesség része, van, aki meg több élményt sűrítene bele inkább. Ez nem veszekedős oldal, tanácsért jött.
2021. ápr. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%

Ez is egy tanács volt.

:)

2021. ápr. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!