Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Fizetnétek-e 50%-kal többet...

Fizetnétek-e 50%-kal többet egy apartmanra ugyanabban a házban, ha az erkélye a tengerfelé néz?

Figyelt kérdés

Feleségem kicsit megmakacsolta magát és ragaszkodna a neki megtetszett apartmanhoz. Holott ez talán inkább csak neki, meg esetleg a nagyobb lányomnak lenne jó.

Viszont a két kisebbnek szerintem jobb lenne ha ezt az összeget esetleg egy ráadás hétre költenénk máshol pár héttel később.


Remélve hogy idén már szabadabban lehet utazni, tengerparti nyaralást tervezgetünk. Tavaly kimaradt ezért idén kicsit több pénzt és szabadságot szánnánk rá, két teljes hét a horvátoknál.



2021. ápr. 16. 00:54
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
49%
Szerintem aki megdolgozik a pénzéért és a családjára költi el, nem pedig vesz magának egy második autót, az minden lehet, csak nem olcsójános. Lehet véleményed, csak az a probléma, hogy irreleváns és primitív, ezáltal senki sem kíváncsi rá. Mellesleg az, hogy valaki többet akar, nem jelent igényességet. Igényesség inkább az, ha egy tiszta, rendezett, megfelelően fenntartott szobát szeretnének foglalni, ami nem az építkezés közepén van, ahol reggeltől estig a munkásokat kell hallgatni. Ha valaki elmegy a családjával egy olyan szállodába, ahol megfelelő tisztaság és rend uralkodik, ahol minőségi időt tölthet el a szeretteivel és ezen felül még leáll panaszkodni, mert a növényekkel beültetett szökőkutas udvarra néz a szoba és nem a tengerre - az elégedetlen, hálátlan és nem igényes. Ha valaki milliókat keres és annyi leugrani külföldre, mint ki a sarokra, akkor tegye meg, hogy a legjobbat megfizeti. Ám ha valakinek nehezebben jön össze és elsősorban a család a lényeg (tehát a hosszabb nyaralás +1 héttel), akkor legyen hálás, hogy a férje elviszi őt és a gyerkőcöket nyaralni, mert más 3x annyi pénzzel sem feltétlenül törődik a családjával.
2021. ápr. 18. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
83%
Én fizetnék, ha nem okoz különösebb gondot az ára. Főleg ha ritkán nyaralok tengerparton.
2021. ápr. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
39%
21. vagyok. Lepontozhattok, attól még igazam van. Vagy csak ti is hálátlan gyerekek vagytok, akik elvárják, hogy mindent megkapjanak, miközben a szülők halálra dolgozzák magukat? Nyilván. Vagy a másik opció, hogy pazarló milliomosok vagytok, akik még a 150 nettós fizetéssel rendelkező embernek is azt tanácsoljátok, hogy vegyen R8at, amit aztán fent sem tud tartani.
2021. ápr. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!