Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mik ezek az értesítésről...

Mik ezek az értesítésről szóló email-ek rendszeresen valami központi rendszerből" átvételi értesítő" illetve "át nem vett dokumentumról" ?

Figyelt kérdés
Rendszeresen jön emailben.Majd tárhelyre kattintva cégkapuba bejelentkezve eljutok a tárhelyhez , ahol semmi nincs. Konkrétan üres. Hova tűnik vagy mi ez mégis? Mitől függ hogy jön vagy nem? Miért jön ?
2023. okt. 1. 19:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Rendszerüzenetek, default el vannak rejtve, a szűrési feltételeknél láthatóvá tudod tenni.
2023. okt. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Ne csak a cégkaput, hanem az ügyfélkaput is nézd meg.
2023. okt. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
Ügyfélkapuban, azon belül a tartós tárban is nézd meg.
2023. okt. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 xswerdy ***** válasza:
100%
tartós tárba csak az kerül, amit oda teszel. A rendszerüzenetekről pedig nem jön mail. Viszont bal oldalt van egy váltási lehetőség, hogy mint magánszemély, egyéni vállalkozó, vagy valamely vállalkozás üzeneteire vagy-e kíváncsi. Nézd meg mindegyik opciót.
2023. okt. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most arról jött értesítő hogy a felajánlott 1%-ot a megnevezett alapítvány megkapta.
2023. okt. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Szűrési feltételek megjeleniítésével sem jön ki semmi. Teljesen üres. De mégis jön elég gyakran.. most kb már a 100. alkalom, hogy e-mail jön arról, hogy értesítés érkezett, de amikor belépek, semmi nincsen ott.

Azt tudom, hogy a tartós tárba hogyan kerül, meg hogy 30 nap után törlődik ha nem rakom oda, de egyszerűen üres üzenetek jönnek vagy ennek mi az értelme így ??

2023. okt. 4. 10:48
 7/15 anonim ***** válasza:
Akkor valamit nem jó helyen keresel szerintem.
2023. okt. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Az e-mail-ben lévő Tárhely szóra kattintva lépek be , miután feljön a felhasználónév + jelszó, majd ezzel benn is vagyok. Oda irányít az üzenetekhez, tartós tárhoz, elküldöttekhez.. A tartós tárban korábbról egy két e-mail van benn, amiket meg is tudok nyitni, de a beérkezett az hova tűnik?

Gondolom te is nagyjából igy lépsz be, vagy a magyarorszag.hu-n is be lehet az ügyfélkapunál.

2023. okt. 4. 10:57
 9/15 anonim ***** válasza:

Én a munkám miatt napi többször lépek be, nekem bookmarkban van, onnan nyitom meg. Az e-mail értesítőket én már régen kilőttem, nincs szükségem a napi 100+ levélre a baromságokról :D

Ha kaptál levelet, akkor biztosan kell lenni valami a tárhelyen, mert fake leveleket nem nagyon szoktak küldeni.

2023. okt. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Például igy néz ki , ahol irtam hogy TÁRHELY nagybetüvel , oda rá lehet kattintani, oda is irányit, de ÜRES minden !! Magyarázat erre? :)))


Átvételi lehetőség értesítő


Tisztelt Ügyfelünk!


Ezúton értesítjük, hogy TÁRHELYÉRE küldemény érkezett.

A dokumentumot - bejelentkezést követően - a beérkezéstől számított 30 naptári napon belül megtekintheti vagy lementheti számítógépének egy tetszőleges könyvtárába. A 30 nap elteltével a dokumentum automatikusan törlődik.

Amennyiben rendelkezik Tartós tárral, a dokumentumot oda is áthelyezheti.


Értesítő kiállításának időpontja: 2023.09.30. 22:47:23


Befogadás időpontja: 2023.09.30. 22:47:23


Feladó: Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV)


Címzett:

Dokumentum főbb adatai

Dokumentum érkeztetési száma: ........

Dokumentum típusa: .........

Elküldött fájl neve: ..........

Dokumentum elektronikus lenyomata .........

Dokumentum Hash-algoritmusa: ........

2023. okt. 4. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!