Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mik ezek az értesítésről...

Mik ezek az értesítésről szóló email-ek rendszeresen valami központi rendszerből" átvételi értesítő" illetve "át nem vett dokumentumról" ?

Figyelt kérdés
Rendszeresen jön emailben.Majd tárhelyre kattintva cégkapuba bejelentkezve eljutok a tárhelyhez , ahol semmi nincs. Konkrétan üres. Hova tűnik vagy mi ez mégis? Mitől függ hogy jön vagy nem? Miért jön ?
2023. okt. 1. 19:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Pedig annak ott kell lennie :) Minden szűrő ki van kapcsolva biztosan? Minden tárhelyet átnézel vagy csak a defaultat?
2023. okt. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm, már megtaláltamm, hogy hol a hiba.. Én ezt nem tudtam, hogy a kijelentkezés gomb alatt van még opció, ahol lényegében a céges értesítőket lehet elolvasni.

Valószínű, hogy eddig akkor a defaultat néztem. Ahol ÜRES volt. Szűrő ki volt kapcsolva, csak épp rossz helyen volt nézve !

KÖSZÖNÖM neked. :)

2023. okt. 4. 12:47
 13/15 anonim ***** válasza:
Akkor végül csak az lett, amit a hetes válaszomban írtam :)
2023. okt. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Valószínűleg igen, de én nekem ez nem volt egyértelmű, mivel azt senki nem mondta el, hogy lefelé még van ott egy kis nyíl, ami ha lenyílik, így új tárhelyek jelennek meg. Nagyítóval vizsgáltam mindent, mire rájöttem :)) Köszi :)
2023. okt. 4. 13:07
 15/15 xswerdy ***** válasza:
meg én 1 4.-ben
2023. okt. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!