Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kinek mennyi hitele van, vagy...

Kinek mennyi hitele van, vagy tartozása? És h próbáljátok ezt túlélni?

Figyelt kérdés
A kérdés adott
2010. aug. 11. 20:30
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére csak egy 16 ezres személyi kölcsönöm van még októberig. Már alig várom hogy leteljen mert alig jövök ki a fizetésből.
2010. aug. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
77%

kb. 3 milla, és a hócipőm kivan tőle...

Nem tom mi lesz, ráadásul babát várunk...pont rosszkor van ez a nyamvadt válság...

De azért még tudjuk fizetni, csak egyik hónapról a másikra élünk, semmi tartalékunk sincs, a dokit is alig tudjuk kicsengetni majd...:-(

2010. aug. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim válasza:
100%
Nincsen hitelem hála az égnek.
2010. aug. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim válasza:
91%
4 milla céges, csak hogy legyen visszaigénylésünk
2010. aug. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
88%
Összesen kb 200 ezer ft tartozásom van, fele a munkahelyem felé, másik fele személyi hitel. Nem hangzik soknak, de nekem az. Egy darabig még kicsit vissza kell fogni a kiadásokat, de hamarosan törlesztve lesz mind.
2010. aug. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
87%

diákhitelem volt, 630 ezer ft, amit azért kellett felvennem, mert igen nagy szegénységben éltem annak ellenére, hogy suli mellett dolgoztam. kb. 13 hónap alatt fizettem vissza (rögtön elkezdtem törleszteni). mire végeztem a törlesztéssel, 980 ezret fizettem vissza. idén januártól vagyok hitelmentes. gondoltam, elkezdek gyűjteni arra, hogy legyen annyi pénzem, hogy lakáshitelt fel tudjak venni.

épp hogy fellélegeztem a diákhitel visszafizetése után, most kirúgtak a mhelyemről. kimondhatatlan szerencsém volt, 6,5 óra alatt találtam új állást - de nt. 80-nal kevesebbet fogok keresni.

úgyhogy azt kell, hogy mondjam: egyszer volt életemben egy normálisan fizető állásom, de nem tudom, milyen nem anyagi kiszolgáltatottságban élni, mivel végig hiteltörlesztésre ment a magasabb jövedelmem.

most megint máról holnapra fogok élni. igyekszem másodállást találni. bízom abban, hogy egyszer nekem is lesz saját lakásom.


37/N

(ui.: én abba a generációba tartozom, amelyiknek még az alapképzésért is fizetni kellett az egyetemen...)

2010. aug. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
74%
Nincs hál istennek. Áldom az eszem, hogy annak idején a kocsira nem vettük fel, inkább később vettük meg. Házat úgy vettük, hogy külföldön dolgoztunk hajón, nem kellett hitel. Áruhitel, személyi kölcsön, hát ilyeneket meg meg sem fordulna a fejemben felvenni.
2010. aug. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
35%
A férjemnek van két hitele..összesen kb hét millió még ..plusz a kocsi törlesztés..albérlet stb..megnyúvadok már..melóm nincs, gyerek az van, férjem két helyen dolgozik, mert az egyik fizuja totál a hitelekre megy el..hozzás se mentem volna ha a hitele nincs biztosítva de szerencsére így nem öröklöm ha valami történik vele..így nyugisabb vagyok de már elegem van..még négy -öt év és végre normálisan élhetünk..ezektől függetlenül következő babát tervezünk, tesót akarunk és nincs időnk kivárni míg lejár a hitel mert akkor már nem szülhetek..35 vagyok..tehát jön a további idegbaj:))
2010. aug. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
100%
Még fel se tudok venni hitelt, mert amióta kikiáltották a válságot, pályakezdőként munka és munkanélküliség között hintázok folyamatosan. Most épp munkanélküliség másfél hete...
2010. aug. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen hitelem hála istennek.
2010. aug. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!