Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kinek mennyi hitele van, vagy...

Kinek mennyi hitele van, vagy tartozása? És h próbáljátok ezt túlélni?

Figyelt kérdés
A kérdés adott
2010. aug. 11. 20:30
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
69%
4milliós lakáshitel, eddig nem volt vele gond, remélem ezen az időszakon is túl leszek. És sem vennék fel hitelt soha, de akkor be kellett valamibe fektetnünk a kapott pénzt, és a lakás volt a legjobb öltet, (nem bántam meg)majd megoldjuk.
2010. aug. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
69%
Világéletemben addig nyújtózkodtam, ameddig a takaróm ért. Nincs hitelem, nem volt, nem is lesz.
2010. aug. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
67%
Nekem muszáj lesz lakáshitelt felvennem, mert a szüleimtől nem kapok a fenekem alá lakást, és nem vagyok politikus, hogy havonta milliókat keressek.
2010. aug. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
53%
Nincs hitelunk, viszont szolgalati lakasban lakunk, gyakran koltozunk, szoval sajat hazunk meg nincs, de mire oda jutunk, hogy venni akarunk, meg lesz ra a penz, mert nagyon sporolunk.
2010. aug. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
17%

54 év alatt sem sikerült egyetlen forintot sem kölcsönkérnem.

Ha eddig eljutottam, mostmár csak túlélem valahogy.


Egyébként nem értem a mai fiatalokat.

Miért jó nekik, ha mindenféle bankoknak adhatják a vagyonukat?

Ha helyette 5-6 fiatal pár összeállna, a banknak adott önrészükből az épitőanyagot megvéve, saját maguk épithetnének egy társasházat 1 év alatt, minden hitel nélkül.

Mi is úgy csináltuk.


Az a baj, hogy a munka már nem divat. Nem nagyon látok senkit a saját házát épiteni.

2010. aug. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
22:46 - Az a baj, hogy te nem most vagy fiatal.
2010. aug. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
64%

Hatalmas vitát tudnék kirobbantani ha az 54 éves hölgy / úr szavaira reagálnék. NEm teszem, tisztelem a korát.

Legyen annyi elég, fogalma nincs a mai munka és fizetés viszonyokról. Messze nem arról van szó, hogy itt mindenki lógós nem akar dolgozni, de nem ám. Tény és való, nem most volt fiatal. Az én szüleim is felépítették a házukat egy fillér hitel nélkül. Ez ma csak álom.

2010. aug. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
22:46 - Elmentem táppénzre, mert olyan izületi gyulladást kaptam a munkahelyi légkonditól, hogy a végtagjaimat nem bírtam emelni, mikor visszamentem dolgozni, azzal fogadtak, hogy másnap már nem kell dolgoznom. Nem divat a munka? Ja, hogy robotok kellenek, nem emberek, akiknek van egy fizikai és egészségügyi terhelhetőségi határa, és talán a túlórát ki kéne fizetni, nem ingyé végeztetni...
2010. aug. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
26%

22.50


Szivesen vitatkozom veled, ha akarod

Nem látom be, mit nem értek a mai viszonyokból

100% biztos vagyok benne, hogy én ma is felépiteném a saját házamat, némi baráti és rokoni segitséggel.

Amit persze később viszonoznom kéne.


Egyébként fiúnak születtem, és nyugodtan tegezzél.

2010. aug. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
Van, akinek nem kell hitelt felvennie, ma is van olyan, és nem feltétlenül a szülei tartják el. Megint csak az áskálódás és az irigység, ahelyett hogy pl. örülnétek, hogy 54 éves férfi létére sikerült hitel nélkül megoldani a kiadásait.
2010. aug. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!