Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kinek mennyi hitele van, vagy...

Kinek mennyi hitele van, vagy tartozása? És h próbáljátok ezt túlélni?

Figyelt kérdés
A kérdés adott
2010. aug. 11. 20:30
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
48%
23:04 - Nem az a baj, hogy ő megtehette, hanem az, hogy ítélkezik azok felett, akiknek nincs szerencséje, pedig nem lusták.
2010. aug. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:

Hát többek között azt, hogy ma az ember a munkahelyen nem érték. Láthatod, táppénzen volt az egyik hozzászóló, máris nem kellett többet dolgoznia. És ez nem kirívó eset, ez a legtöbb melóhelyen így van. Akkor honnan vegyük a pénz? Jó, én kimentem külföldre, a férjemmel hajón dolgoztunk, nekünk nem kellett hitel. De ez csak kevés embernek adatok meg !!!

Nincs munkahely, nem a dolgozni nem akarás a probléma. Ja, és az én családomban nincsenek ilyen mesteremberek akik házépítéshez értenek. A férjem öccse festő, burkoló , asztalos egy személyben, férjem villamosmérnök, így vannak elintézve a házon belüli, házkörüli munkák, de az én családomban nincsenek.

2010. aug. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
20%

22.46


Nekem nem volt gondom a légkondival akkoriban.

Én csak 17 éves korom óta, mnden munkanap lementem a szánbányába. 25 évet nyomtam le ott, és amikor bezárták a bányát, minden társammal együtt sirva mentünk haza az utolsó napon.

Mégsem lett izületi gyulladásom.

2010. aug. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
69%
En egyetertek az 54 eves hozzaszoloval abban, hogy regen sem volt konnyebb anyagi szempontbol, de mas vilag volt. Felgyorsult vilagban elunk, a fogyasztoi tarsadalom okozza a valtozast, nem a penzhiany, mert a penzt regen sem osztogattak meg a magas beosztasokat sem. Manapsag nem azert nem epitkeznek egyenileg, mert lustak, hanem mas lett az eletvitel, mas plusz feladatok vannak az eletben, minden teljesen atalakult, nem lenne ra ido. Az en szuleim is 50-es eveikben jarnak es azt mondjak, hogy ma nem tudnak fiatalkkent ugyanazt megtenni, mint regen es nem a penz miatt. Mas az elet manapsag. Akkor is robot volt, ma is az van. Csak regen az emberek a sajat epitkezesukon roboltoltak, meg ejjel is ott dolgoztak, ma meg a munkahelyen megy ugyanez.
2010. aug. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
23:08 - Örülj neki, arról nem tehetek, hogy a munkahelyen nem tartották be a munkavédelmi szabályokat és a legnagyobb hőségben félóránként kapcsolgatták azt a nyavalyát...
2010. aug. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
25%

23.04

Én senki felett nem itélkezek.

Sajnállak benneteket.

Ha rajtam múlt volna, soha nem lett volna rendszerváltozás, és akkor most ti is nyugalomban, és biztonságban élhetnétek.


De nektek az sem tetszene, mert teletömték a fejeteket a gyűlülettel a komcsik iránt.

2010. aug. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
27%
Es szerintem az idosebb generacio egy szallal sem szerencsesebb, mert bar hitele nem volt, viszont fizikailag kb. 10-szer annyit dolgoztak, mint mi, mostani fiatalok. Az en nagymamam nokent epitkezesen dolgozott ferfimunkat meg kint a napon volt napszamos. Hol vegzunk mi most ilyen fizikai munkat? Nekunk sem konnyebb, de mas szempontbol. Csak ne felejtsuk el, hogy nekunk uj problemaink vannak, amik nekik nem, mig az elozo generacioknak meg olyan nehezsegei voltak, amik nekunk nem azok. Nem kell azt hinni, hogy barkinek arany elete van es sirni sem kell. Mindig kellett dolgozni. Sem idosek, sem a fiatalok nem kaptak semmit ingyen az elettol.
2010. aug. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:

23:11 - Öregem, én dolgoznék, ha lenne hol.

Anyukám tanítónő, szakmája egyik legjobbja, tudod, mennyit kap több, mint 25 év után? Az ő fizetése rámegy a havi rezsire...

2010. aug. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
23:10-es: nem ertem a hsz-ed...mit kapcsolgattak es kik?
2010. aug. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
23:14 - A kollégák a légkondit, ami miatt táppénzre kerültem... Talán olvass vissza...
2010. aug. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!