Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit tegyek ha eladósodtunk?

Mit tegyek ha eladósodtunk?

Figyelt kérdés
Évek óta szinte hitelekből élünk, és már 8 millióra felemelkedett a tartozás, amit havi 140 ezrével fizetünk vissza. Előző hónapban nem tudtunk fizetni, kértünk egy hónap csúsztatást erre levonták az összes fizetésemet. Ha visszaforgathatnám az időt nem vennék fel, de akkoriban szinte egy vasam sem volt. Mit tanácsoltok?

2022. okt. 10. 11:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, hogy oldódott meg végül?

Le tudnád írni? Hátha más is tud tanulni belőle.

2022. okt. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/76 A kérdező kommentje:
Ebből nincs mit tanulni. Csak azt hogy kizárólag magunkra számíthatunk. Nagy családunk van, senkire sem számíthatunk. Sokan elfelejtették hogy honnan indultak, én mennyit segítettem és a párom is az én családomat. Jó helyébe, semmit ne várj.
2022. okt. 15. 08:20
 73/76 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sokan vagyunk így
2022. okt. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/76 A kérdező kommentje:
Kitartást mindenkinek!
2022. okt. 15. 13:17
 75/76 anonim ***** válasza:

Olvasva a kérdező kommenjeit én abban látok megoldást, ha a gyerek is elkezd dolgozni és ezáltal csökken a kiadás + valamennyit belead a rezsibe stb.


A személyi kölcsön törlesztőjének csökkentése úgy érhető el, ha kitolják a futamidőt és pénzügyileg nem biztos, hogy megéri. Lehet pár ezerrel kevesebb a törlesztő, de x évvel tovább kell fizetni. :(

2022. okt. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/76 A kérdező kommentje:
Persze az a megoldás fél év után be tudtam juttatni egy helyre. Egyenesbe jövünk.
2022. okt. 16. 18:15
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!