Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Létezik olyan hogy háztartási...

Létezik olyan hogy háztartási pénzügyi tanfolyam? Azt írtam hogy nem befektető tanácsadó akarok venni vagy bármi ilyesmi hanem csak azzal szeretnék tisztában lenni hogy a saját kicsi vagyonomat mikor mibe érdemes befektetni

Figyelt kérdés
2023. jan. 2. 09:36
1 2 3 4 5 6
 21/52 A kérdező kommentje:
Akkor rossz ötlet volt könyvelőt ajánlanotok mert nem az a megoldás
2023. jan. 2. 14:18
 22/52 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a könyvelő adatokból dolgozik, ha te nem adsz elégséges adatot, akkor a könyvelő sem fog tudni csodát tenni. Arra meg gyakorlatilag nincs esély, hogy mindent felsoroljon. Nézd meg hány oldalas az adóbevallás, valamint a kitöltési útmutatója, aztán rájössz, hogy miért. És akkor ez még csak az szja, rengeteg egyéb kedvezmény jöhet még szóba, amit te is említettél.

A mi irodánknak volt amúgy hasonló mentorprogramja, néha még most is jelentkeznek rá, de már nem hirdetjük, pont az általad is felvázoltak miatt.

2023. jan. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 A kérdező kommentje:
A komyvelo megmondja pénzért azt amire előtte már nélküle is rájöttem.
2023. jan. 2. 14:32
 24/52 anonim ***** válasza:
Totálisan félreértetted amit írtam.
2023. jan. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 A kérdező kommentje:
Elég baj ha a konvelonek az adovisszaterites csodának számít.
2023. jan. 2. 15:44
 26/52 A kérdező kommentje:

Amúgy nem értettem félre. Ha elmondom neki mit tudtam meg akkor megcsinalja azt amit nelkule is meg tudnék csinálni

Nem olyan nehéz beírni egy számot egy oszlopba, megtudni se nehéz hogy jogom van e hozzá, az igazán nehéz megtudni hogy mi az ami egyáltalán felmerülhet. De akkor ehhez nem jó a könyvelő. Csak arra jó tehát ami nélküle is megy.

2023. jan. 2. 15:46
 27/52 anonim ***** válasza:
Ok, még mindig nem érted, elengedtem :)
2023. jan. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 A kérdező kommentje:
Helyes ne itt próbálj pénzt szerezni a semmiért
2023. jan. 2. 16:00
 29/52 anonim ***** válasza:
100%
Pénzt szerezni? Mégis mivel? :D Azzal, hogy egy anonim fórumon ingyen írok kérdések alá? :D Kemény vagy ember. Amúgysem vagyok rászorulva ilyen filléres dolgokra szerencsére.
2023. jan. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:

Reddit - r/kiszamolo

[link]

2023. jan. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!