Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Létezik olyan hogy háztartási...

Létezik olyan hogy háztartási pénzügyi tanfolyam? Azt írtam hogy nem befektető tanácsadó akarok venni vagy bármi ilyesmi hanem csak azzal szeretnék tisztában lenni hogy a saját kicsi vagyonomat mikor mibe érdemes befektetni

Figyelt kérdés
2023. jan. 2. 09:36
1 2 3 4 5 6
 31/52 A kérdező kommentje:
Elö akartad adni hogy komyvelonek kell fizetni azért amit nelkule is meg lehet kapni. S egészen véletlenül könyvelő vagy. Biztos csak véletlen egybeesés
2023. jan. 3. 00:36
 32/52 anonim ***** válasza:
Sehol, egyik válaszomban sem írtam, hogy könyvelőhöz kell menned. Sőt, én pont azt írtam, hogy a könyvelő nem fogja tudni helyetted, hogy neked mi jár.
2023. jan. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 A kérdező kommentje:
Akkor meg mi értelme a könyvelőről beszélni egyfolytában mikor nem az a válasz a kérdésre? Csak egy sima troll vagy aki unalmában terel, kisiklatja a kérdést?
2023. jan. 3. 08:21
 34/52 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem vagyok troll. Valaki a nyolcas válaszban írta, hogy a könyvelő a megoldás. Én meg azt próbáltam megértetni, hogy amit te keresel az nem biztos, hogy egy könyvelő. És szerintem normális válaszokat adtam, nem szolgáltam rá a személyeskedésre.
2023. jan. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 A kérdező kommentje:
Pedig ezt hívják trolllkodasnak amikor válasz helyett valami masrol írsz. Én is azt írtam hogy a könyvelő erre nem válaszol erre folyton azt írod nem értem. Ha te szemelyeskedsz ráadásul hamis infoval az persze jó?
2023. jan. 3. 09:14
 36/52 anonim ***** válasza:
Válasz helyett...értelmes síkon vittem tovább a beszélgetést. Egyáltalán nem másról írtam, totálisan idevágott minden mondatom. Én nem személyeskedtem. Hamis infot fogalmam sincs, hogy mire érted, nem írtam hamis infot.
2023. jan. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 A kérdező kommentje:

Értelmesség hogy könyvelőnek fizetni egy rakás pénzt a semmiért. Persze ha te vagy a könyvelőnek az így már értelmes. Mondanám persze hogy nem jó reklám, De ugye tudjuk hogy a negatív reklám is reklám.


Hamis infó az hogy nem érti az aki ugyanazt mondja amit te.

2023. jan. 3. 09:19
 38/52 A kérdező kommentje:
És azt mondtam amit te mégis azt hajtogatod hogy nem értem. Mesterséges vitát generálsz a semmiből. Dupla troll vagy mert ez a trollkodás egy másik fajtája.
2023. jan. 3. 09:21
 39/52 anonim ***** válasza:
Ok, meghagylak ebben a hitedben :)
2023. jan. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 A kérdező kommentje:
Az előbb vallottad be. Most megint mellé beszélsz. Nem elég hogy kétszeres troll vagy háromszoros akarsz lenni. A legbölcsebb amit tehetsz az az hogy itt abbahagyod.
2023. jan. 3. 09:47
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!