Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Csomagpostas.hu - megbízható...

Csomagpostas.hu - megbízható oldal?

Figyelt kérdés

Egyrészt gyanús, hogy elég olcsóak a termékei, másrészt az is gyanús, hogy nincs lehetőség utánvétellel fizetni. Továbbá szállítási költség sincs.


Valaki vásátolt már innen? Vagy valóban scam?



2020. jan. 13. 12:23
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismertem eddig az oldalt, de most megnézegettem. Igazából sima ebay, ali, banggood, gearbest cuccokat árul itthon. Még az indexképek meg a videók is onnan vannak. Paypallal lehet fizetni, ami bizonyos biztonságot adhat. Igazából ugyanúgy az ebayról rendeled meg, csak rajta keresztül. Nem biztos, hogy megéri. Dropshippinges cég. Jobban jársz ha közvetlenül ebayról és társairól rendeled meg. Ugyanúgy legalább egy hónap a szállítás, mint rajtuk keresztül. Londoni cég üzemelteti amúgy ezt a webshopot.
2020. jan. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim válasza:
100%
Rendeltem onnan egy kisebb összegű csomagot (4800 ft). Banki átutalással fizettem. Az utalás után semmi visszajelzést nem kaptam a rendelésről. Egy hét múlva írtam üzenetet az oldalukon keresztül. Azt válaszolták, hogy 45!!!! nap a kiszállítás, ami persze sehol sincs feltüntetve. 3 hete várom a rendelést, de én lennék legjobban meglepve, ha ezek után mégis megérkezne.
2020. febr. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Ha igaz, amit az #1 ír, akkor nincs kizárva, hogy olyan sok időbe telik és valóban meg fog érkezni.
2020. febr. 1. 17:22
 4/35 grobot válasza:
100%
2019.12.29. Rendeltem egy hát tartásjavító pántot. Gondoltam magyar oldal, királyság 3-4nap és meglesz, szépen kifizettem ahogy kérték. 1 hétre néztem meg jobban az oldalt, és döbbentem rá, hogy megszívtam, mert ezzel az erővel rendelhettem volna közvetlen kínából is. Na mindegy, rendeltem onnan is egyet 4x olcsóbban. Az aliexpresses már rég megérkezett, ez meg még sehol... Tanulópénznek jó volt, hogy figyelmetlenül ne rendeljünk úgy sehonnan, még ha magyar is az oldal, hogy nem néztük át a-z ig, főképp ha magyar elérhetőség sincs megadva, csak londoni, és email-cím...Nem ajánlom senkinek az oldalt!!
2020. febr. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim válasza:
100%
Én 56 napja várom a csomagomat, amit persze kifizettem!
2020. márc. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 Simonsp válasza:
100%
Kaptam egy e-mailt tőlük, hogy a rendelésemet törölték, ha befizetek egy összeget, akkor viszont szállítank. Lövésem sincs miről beszélnek. Nem rendeltem tőlük semmit. Mivel nincs magyar elérhetőségük, kamucégnek tartom őket.
2020. márc. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Kamucég, átverős oldal és a google-ba simán hirdet.
2020. ápr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim válasza:
100%
Lehúztak engem is...fel kell jelenteni Őket, csak pár ezer Forinttal nem valószínű h foglalkozik a hatóság. Még vezetékneve sincs annak aki levelezget...
2020. ápr. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Május 25-én rendeltünk erről a webshopról kicsit több, mint 4000 Ft értékben. Sajnos a rendelést nem én, hanem húgom adta le, nem volt körültekintő, nem nézte meg, honnan vásárol. E-mailben azt írták a rendelés után, hogy június első hetében szállítanak. Mai napig nem érkezett meg, de ami a legbosszantóbb, nem is válaszolnak az üzeneteimre (már 3-szor írtunk nekik). Mai nap elfogyott a türelem (ráadásul húgom tanárnak ballagási ajándéknak szánta, ami addigra már úgysem érkezik meg...), felhívtam a számlavezető bankomat (OTP), hogy mi ilyenkor a teendő. Segítőkész ügyintézőt fogtam ki, felvette a panaszomat, kérvényeztem az összeg jóváírását, elvileg 15 munkanapon belül történni fog valami. Ha lesz eredmény, mindenképpen leírom ide is, tanulságként. Mindig körültekintően kell vásárolni, ezt húgom is megtanulta azóta. Ahogy előttem is írták, ez a webshop ugyanúgy Amazonról/Bangoodról/eBayről rendel meg olcsón cuccokat, és továbbadja marha drágán, cég ráadásul nem is magyar székhelyű, telefonszámuk meg miért is lenne?! Ilyen websdhopokon ráadásul erősen javasolt a PayPal használata, tudtommal (ismerősök elmondása alapján) jóval egyszerűbb a pénz visszatérítése.
2020. jún. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

#9-es vagyok. Ahogy ígértem, beszámolok a tapasztalatokról. E hónap 15-én délelőtt telefonáltam a banknak, ahogy előzőleg leírtam. Szerda este 21 órakor az összeg már a számlámon szerepelt, ami szerintem rekord idő. Tegnap kaptam kézhez a levelet a banktól, amiben leírták, hogy a reklamációmat elfogadták, és az összeget már vissza is utalták. Így szerencsére pénzem nem bánta a történetet.

Aki esetleg már megszívta a webáruháznál, de megoldásra ott nem jutott, nyugodtan hívja fel a számlavezető bankját, segíteni fognak. Ahogy olvastam, 30 napon belül gyorsítottan jár el a bank, amúgy meg banktól függően 120-180 napig visszamenőleg igényelheted a chargeback-et.

2020. jún. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!