Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Csomagpostas.hu - megbízható...

Csomagpostas.hu - megbízható oldal?

Figyelt kérdés

Egyrészt gyanús, hogy elég olcsóak a termékei, másrészt az is gyanús, hogy nincs lehetőség utánvétellel fizetni. Továbbá szállítási költség sincs.


Valaki vásátolt már innen? Vagy valóban scam?



2020. jan. 13. 12:23
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Angliai székhelyű cég. Magyarul alig beszélnek, mivel kínából rendelik ők is így nem ajánlom.
2020. szept. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim válasza:
100%

Bóvli cég.. vagy kamu. Én hál istennek csak 2500 Ft-ot buktam rajtuk.

Nem küldik ki az árut még úgy sem hogy elküldöm nekik az igazolást az utalásról. Levelekre csak sablon szöveggel válaszolnak.

2020. okt. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 traktor1 válasza:
100%
Nem szabad innen rendelni. Engem is átvertek. A pénzem lenyúlták 90 napja semmi árú, se pénz.
2020. nov. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim válasza:
100%
Nekem szerencsém volt.A visszaigazoló emailban láttam,hogy 5 hetet kell várni a rendelt árura.Azonnal válasz emailben kértem a rendelés törlését,és kértem vissza a pénzt.Ez 2 napja volt,az előbb visszakaptam a pénzt a számlámra,kb 4 levélváltás után.
2020. nov. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 Mónika Sütő válasza:
100%
Dettó:( 2 hónapja rendeltem, rájuk írtam, hogy miért nem történik semmi, visszaírtak, hogy még 45 MUNKANAP!!!!! Holnap hívom a bankomat 😡
2020. dec. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim válasza:
100%
Sziasztok! Elhatároztam, hogy feljelentem ezt a pénznyelő nem létező céget a bankomnál és a NAV-nál is! Aki velem együtt bukott pénzt mert a csomagpostás.hu-ról rendelt, vagy a süllyesztőben akarja már látni a "vállalatot", az nyugodtan keressen meg az erre a célra kreált email címemen: csomagpostaspanasz@gmail.com. Akkor több ezer elbukott forint is összegyűlhet akár, amivel a NAV már indíthat el hamarabb eljárást több kicsi sokra megy alapon. Szívesen magamra vállalom az intézkedésekkel járó kellemetlenségeket, én ígyis úgyis fel fogom jelenteni őket, csak gondoltam többre megyünk, ha többen állítjuk ugyanazokat a tapasztalatokat, ezáltal is megrövidítve a cég élettartamát. :) Minden amit az előttem írók írtak panaszként a csomagpostas.hu-n történt rendelésükkel és az azt követő fejleményekkel kapcsolatban, velem is megtörtént. És ez számomra is tanulópénz volt, de nem akarom hagyni, hogy másoktól is kiszedjenek akármennyi pénzt is a jövőben, az ilyen hamis cégeknek egy sorsra kell jutniuk mind: be kell őket szüntetni, azt viszont csak a közreműködésünkkel lehetséges.
2021. jan. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim válasza:
100%

Sajnos én is benéztem.

5000 ft-al húztak le,még sosem jártam így.januar óta várok egy terméket.

Ne rendeljetek tőlük!!!

2021. márc. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 fitness67 válasza:
100%
Szemét lehúzos banda! Sajnos engem is átvertek,de nem hagytam annyiban. Mar ment a feljelentés a rendőségen és a fogyasztásvédőknél.
2021. ápr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Sajnos én is rendeltem tegnap. Köszönöm a bankos hozzászólást, megpróbálom visszatérítettni.
2021. ápr. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 Sohasenemse válasza:
SOHA, SOHA, DE SOHA ne rendeljen erről az oldalról senki! Pénz utalása után ők rendelik meg az árut, a "majd egyszer megkapod" rendszerrel. A kiírt szállítási időt nem tartják, mindent áttolnak a szállításra. Kamuznak: úton van, 2 hét és megkapod stb. Addig húzzák az időt, míg a banki visszahívasi idő is letelik. Van olyan bank, ahol ez 56 nap. Egyéb oldalakról rendrlt kínai, tajvani áru már rég megérkezett. Covid ide vagy oda. Áru sehol, pénz elúszik. Sz@rházi banda. Remélem egyszer lesz annyi átvert ember, hog, ezt a mocsok céget eltakarítsuk a piacról. Mindenki csak pár ezer ft-ot utal. Legyintünk, hogy "á, tanulópénz"! Ezek meg ebből élnek.
2021. máj. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!