Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Csomagpostas.hu - megbízható...

Csomagpostas.hu - megbízható oldal?

Figyelt kérdés

Egyrészt gyanús, hogy elég olcsóak a termékei, másrészt az is gyanús, hogy nincs lehetőség utánvétellel fizetni. Továbbá szállítási költség sincs.


Valaki vásátolt már innen? Vagy valóban scam?



2020. jan. 13. 12:23
1 2 3 4
 31/35 berobero válasza:
Én is vásároltam innen azóta folyamatosan kapok szerintem kamu fizetési felszólításokat a szállításra pedig az ingyenes . Utánvét nem lehet rendelni
2022. aug. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 S. mint Sándor válasza:

Rendeltem tőlük egy szivargyújtótöltőt, amit előre el is utaltam. A munkahelyemre rendeltem, mert az előre kifezetet dolgokat csak be szokták adni a portára. Hát ez fizetős volt annak ellenére, hogy elutaltam az árát!

Ugyanis ki kellett fizetni 800 valamennyi vámköltséget, mivel az Aliexpressről, vagy valami ilyenről rendelték. Kazahsztáni volt a csomag. A k.va anyjukat!

2022. okt. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:
100%
Sziasztok! Sajnos egy budos csalo banda. 2022.oktoberben rendeltem toluk, furcsa vol hogy napokig, hetekig semmi hir a csomagrol, se nyomkovetes semmi. 45 napot irtak hogy megjohet. December vegen irtam nekik, hogy letelt mind a 45 munkanap es nap is kihogy nezi.. miutan egy fenyegetobb hangsulyu levelet megeresztettem felejuk, hogy mondjak mar meg hol a csomag, mert nem letezik, hogy nem lehet nyomon kovetni,kozoltek elveszett es visszateritik az arat. Azonban en menet kozben bankot valtottam , semmilyen adategyeztetes nelkul allitolag vissza kuldtek a regi szanlaszamomra a penzt, es ok ezzel letudtak, nem akarnak foglalkozni vele... tovabb viszem az ugyet, szorakozzanak massal.
2023. jan. 6. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:

Nezebb lesz a számonkérés, mert nincvs rálátásunk a külföldön bejegyzett cégekre. a Csomagpostás eredeti bejegyzése:

New Endless Technology Ltd.

Unit Q, 35 Astbury Road

London

SE15 2NL

United Kingdom

email: info@csomagpostas.hu

2023. febr. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
Nekem jó tapasztalataim vannak velük eddig.. rendeltem tőlük egy vérnyomás mérőt és 2-3 nap múlva meg is jött. Meg kinéztem még pár dolgot, jó gyerekjátékok is vannak ott..
dec. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!