Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Csomagpostas.hu - megbízható...

Csomagpostas.hu - megbízható oldal?

Figyelt kérdés

Egyrészt gyanús, hogy elég olcsóak a termékei, másrészt az is gyanús, hogy nincs lehetőség utánvétellel fizetni. Továbbá szállítási költség sincs.


Valaki vásátolt már innen? Vagy valóban scam?



2020. jan. 13. 12:23
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok, 19. vagyok.

Hála a 9.-10.-es hozzászólónak, nekem is visszatérítette az OTP a levont összeget egy héten belül, különben nem is tudtam, hogy van ilyen lehetőség.


Amit nem értek, ha ez már egy évvel ezelőtt is vagy korábban föltűnt, hogy kamucég, miért nincs még mindig megszűntetve? És valaki tényleg feljelentette már őket?


Egyébként az otp-s hölgy azt tanácsolta, gondoljam meg, hogy letiltatom a kártyámat.

2021. máj. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim válasza:
Én rendeltem rajtuk keresztül,utána kerestem csak rá,a sok negatív vélemény nagyon kétségbe ejtett bár nem nagy összegbe került.Bankkártyával fizettem, Lemondtam róla,de kb 3 hétre megkaptam a csomagot.
2021. máj. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim válasza:
100%
Sajnos még létezik, én sem voltam elég körültekintő ezért rendeltem 4 féle terméket. Ebből kettő (az olcsóbbak) már megérkezett, így gondolom a pénzt sem követelhetem vissza. Ráadásul egyenként küldik a csomagokat, erre sehol nem hívják fel a figyelmet. Postás hozza ki munkaidőben ezért lehet érte sorban állni ha nem tudja valaki átvenni.
2021. jún. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim válasza:
100%

Én is vásároltam innen egy pár hónapja (lehet előbb itt nézelődnöm kellet volna), a termék még mindig nem érkezett meg, pedig már 3x-4x emaileztem velük hogy mikor érkezik már meg stb, mindig adtak valami kitérő választ hogy elkeveredett stb...



Jeleztem a bankom felé, hogy vásároltam ezektől és nem kaptam meg az árut és igényeltem a visszatérítést. 3 napra rá a bank visszatette a számlámra a pénzt.



Szóval javaslom azoknak hogy jelezzék a bankuk felé ezt.


Lényeg: NE VÁSÁROLJON SENKI INNEN!

2021. jún. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim válasza:
Én megkaptam a csomagomat.
2021. júl. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

19-es és 21-es vagyok.

Képzeljétek, hogy a pénzemet visszatérítették, és pár napja mégis megjött az áru!

Viszont semmi e-mail nem jelezte, hogy hol tart, hogy valaha is megkapom. És ráadásul két dolgot rendeltem, és két különböző napon jött meg, két csomagban. Kész rejtély. Mindenesetre mázlista vagyok.

2021. júl. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 Gyömrő-Molnár Béla válasza:

Én 2021 október 21-én rendeltem tőlük egy egérpadot 1330 forintért. Előre el kellett utalni az árát és csak a fizetést visszaigazoló e-mailban írták, hogy öt hetet (!) kell várni a csomagra!!!

Ma a postás végre meghozta, de egy 800 forintos vámfizetési papírral együtt, így összesen 2130 forintért másfél hónap után kaptam egy gagyi minőségű terméket, ami márcsak azért is feleslegessé vált, mert az Extreme Digitaltól 1390 forintért vettem egy jó minőségűt, ami utólag fizetve már másnap megjött!

Még sosem éreztem magamat ennyire becsapva, biztosan soha többé nem rendelek ettől a csomagpostás cégtől!!! Még akkor sem, ha tizedáron kínálnának is bármit...

2021. dec. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 Törökbasahasa válasza:
100%
#27-es válaszához csatlakoznék: 4 különféle árút rendeltem 1 hónapja, ma érkezett meg az első, ami nagy csodálkozásomra 800 Ft volt. Először nem is értettem mi lehet ez, de kíváncsiságból átvettem, kifizetve az (ezek szerint) vámköltséget. Kellemetlen, sajnos hellyel közzel az információs részben is le van írva, hogy teljesen szórványosan is érkezhet az áru, de vámköltségről szó se esik sehol, csak az ingyenes szállítást promózzák ész nélkül... A jövőben átpártolok a külföldi oldalakra közvetlenül rendelni az fix, pont a méregdrága vámköltséget szerettem volna elkerülni.
2021. dec. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim válasza:
Link banda! Mindenkit óvok, hogy velük üzleteljen. Átutalással fizettem 30 nappal később csengettek és közölték, hogy 800 Ft szállítási költségért odaadják. A cég úgy hirdeti magát, hogy nem számol fel szállítási költséget. Reklamáltam és nem fogom annyiba hagyni, de mindenkit óvok ezektől.
2022. márc. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim válasza:
Csak most olvastam a kommenteket. És eldöntöttem, hogy visszakérem a pénzem. Erre ma jött a postás, hozta a rendelésemet.38 napra (azt írták 45 napig tarthat). Minden rendben volt, a termék szuper.
2022. márc. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!