Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterán csak én találkozom...

Vaterán csak én találkozom értetlen emberekkel?

Figyelt kérdés

Nincs sok eladásom 50-nél kevesebb. De olyan mint ha a hülye emberek kiszabadultak volna az internetre. Jófogáson is van egy kettő, de nem ennyi.

Ilyen emberekkel találkoztam :

-Licitálgat de ő sem tudja mit akar aztán végül ki sem fizeti.

-Olcsójános (minden termékedre a felét akarja kifizetni, még az olcsóbbnál is olcsóbban akarja a dolgokat. 100.000 ft-os telefont ő 15.000-ért gondolta., ha meg elküldöd akkor te vagy a gonosz)

-zaklatók(Eladás után hivogatni kezd, főleg esti időszakban persze, hogy mi van már feladtam? Ha nem jön meg holnapra feljelentést tesz, mert én átvertem)

-Szőrszálhasogató (Amelyik elvárja egy használt termékről, hogy úgy nézzen ki, mint ha a boltból hozta volna ki, nem baj, hogy a képeken rajta voltak a hibák...)


Szóval értem én, hogy már mindenhol van internet, a falusi józsi is már bele mer kezdeni a netes rendelgetésbe, há hisz mindenhonnan ez folyik. A netes forgalom már lassan meghaladja a rendes boltit. De még kell azért ide pár év, hogy kialakuljon ez a dolog)


Ja ráadásul még fizethetsz is a vaterának azért hogy a hülyékkel foglalkozzál. Tisztelet a kivételnek.


Nem is értem azok akik 1000+ eladással rendelkeznek hogy bírják ezt idegileg????


Ha van esetleg vicces sztorid, vagy idegesítő ami vaterás vagy online eladással kapcsolatos, írd ide meg.

Ez most hely a rinyának :D


Üdv



2020. febr. 9. 17:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

10-es, én eladó vagyok (az 5-ös hozzászóló), de teljes mértékben egyetértek ezzel a mondatoddal:


"Feltesz egy képet egy asztalról, ahol semmi más nincs, és még véletlenül sem tudom belőni, hogy az most egy 30 centis asztal, vagy 1,5 méteres."


Erre még eéladóként is pipa vagyok, amikor valaki 1 képpel akarja eladni a terméket és még esetleg ki is írja, hogy a képen látható állapotban. Ha még emellé egy jó homályos kép is társul, az meg végleg csúcs :-)


Én hála Istennek jó részletes leírást adok (Vatera),- igaz, hogy több idő, de nagyon kevés reklamációm, illetve meghiúsult adásvételem van (szinte nincs is).


Bár a múltkor én is "felhajigáltam" pár ruhát méret nélkül - nem is vették meg :D

2020. febr. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

10 eve hasznaltam kb.


Kedvenceim:


1. uriember nem kuldte a postakoltseget, irtam neki e-mailt, telefonaltunk is. Total elfelejtette, majd o dobott egy e-mailt azzal fenyegetozve hogy rendorsegre viszi a dolgot es becsatlakoztatta a vatera biztonsagi e-mailjet is.

Visszairtam neki, hogy a postakoltseget varom amit teloban es e-mailben is beszeltunk es becsatoltam az e-mailt. :D


2. hulyegyerek leut egy fix aras termeket. nicknev: kurv!!nyad13 hat mondom jol indul. Kurv!!!nyad13 nem utalt meg, de semmi gond, nem surgettem h aznap utaljanak. Kapta vegul az e-mail emlekeztetot. Majd egyik este 21:38-kor csorog a telefon. Noi hang kapasbol uvolt, hogy en atverem a kicsike fijjat. Hat a Balukanak az ora. Mondom egy pillanat holgyem, mikor lett veve? baluka sugja. Nezem a rendeleseket. Ez a kurv!!nyad13 lesz mondom magamban, de ha mar igy ugatnak nekem meg is kerdeztem a holgyet: “Kurv!!anyad13 regisztraciorol jott a rendeles?” vonal tuloldalan erzekelem az adaszavart, kis csond majd. tessek?! Mondom a regisztracios nev a kurv!!!nyad13 volt? Baluka vszeg nyogi a hatterben h igen. Majd kozoltem hogy az e-mailben elkuldott szamlaszamra de akad az oldalamon is ki van irva lehet utalni es megy az ora. Este 21:38-kor kell ezt intezni bmeg. Remelem gyoker Baluka kapott a fejere ezek utan. Mert engem elegge felbaztak alvas elott ezzel a hivassal, nem is tud minek veszem fel.


Szemelyes atvetelre nem jon el. 2 alkalom utan nem csinaltam soha tobbet. de en meg a helyi plazaig se mentem el tobbet atadasra. mert aztan a vevoknek idejuk mint tenger, te meg szobrozol ott mint a hulye.


A sok kerdes: szallitas, hova utaljon, stb. minden ki van irva de az alap. Az napi feladat irkalni a sok hulyeseget.

Akkoriban lett meg az elso iPhone-om es ezeket letudtam a buszon hazafele sulibol. Na meg vittem magammal a csodas ajanlovenyeket is toltogetni.


Egyebkent igen, kell hozza ideg. Meg jo szervezokeszseg.

2020. febr. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
12-es vagyok. Egyebkeny a termek 1500 Ft korul volt, azert vitte volna rendorsegre a ugyet. 😱😳😭
2020. febr. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

7-es es 9-es sztorijahoz meg


Volt egy masik kisfiu, a reg nevebol kiderult h talan 12 eves volt. Nem emlekszem pontosan de olyan kaliberu nevet kepzelj el h Naruro12


Jaj mondom megint egy gyerek. Kesz. :D


Leutes elott rakerdezett, hogy hogy tudna kifizetni a termeket sajat szamla nelkul. Irtam hogy vagy szulo szamlajarol, vagy bemegy az Erste bankba es rateszi a szamlamra a termek es a postakoltseg dijat.


Leutotte, irta. hogy suli utan teszi is ra a penzt.

Meg is jott. Aznap postaztam.

Masnap nala volt a termek. 😇


Szuper ugyes kisgyerek volt. 👍

2020. febr. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Ilyen nálam is volt már, hogy megrendelte a telefont valami cigány család, aztán nem vették át. Szerencseére a jófogás állta a futár árát... pedig direkt fel is hívtam előtte, hogy akkor küldöm, átveszik -e ... Persze peszte átvesszik. Utána már érdekes módon nem volt elérhető a telefonszám :) Csak tudnám az ilyenek minek szórakoznak ...
2020. febr. 13. 18:10
 16/18 A kérdező kommentje:
Úgy hogy én ma végérvényesen is töröltem magam vateráról. Én csak szerettem volna eladni egyszerűen és gyorsan a termékeimet. Ehelyett kötekedő, mindenben hibát találó emberekkel találkoztam. Sőt még amit egy forintért is vihetett el volna valaki még abban is bele kötnek. Hát ezek vagyunk mi magyarok, tisztelet a kivételnek.
2020. febr. 13. 19:50
 17/18 anonim ***** válasza:

"Úgy hogy én ma végérvényesen is töröltem magam vateráról. "


Hát, azt nem tudom, hogy mennyire lesz sikeres, mármint a törlés, ugyanis, ha van kifizetetlen számlád (listázási díj, jutalék), akkor nem törlik a fiókodat.

Belépés után fiókom Számlázás, számlázott tételeknél megtalálod.


De meg igazából nem is érdemes törölni a fiókodat, hiszen ha kifizettél mindent, akkor akár évekig sem kell belépned - ugyanakkor viszont nagyon jó vételeket is ki lehet fogni. Így vettem pl. 1 ft-ért a fiamnak egy nagyon jó, meleg téli kabátot nyáron :D, stb.

2020. febr. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
100%

Ez sajnos ilyen. Nem tudom egyesek hogy életképesek.


Az érdekesebb eseteim:

vesz egy párszáz forintos dolgot, megkérdi a címem. Én naiv azt hiszem ide akar jönni. Nem, ő küld egy útvonaltervet, ami kb. 20 km, azon el tudom vinni neki grátisz.


Vesz valami 2000 forintos dolgot, beír egy külföldi címet, oda kéri postázni, de a megadott postaköltségnél nem akar többet fizetni. Nem érti miért nem adom fel kb. 1000 forintért, mikor oda van írva hogy ennyi a szállítási költség.

2020. szept. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!