Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha ez így marad többen halnak...

Ha ez így marad többen halnak majd éhen meg mint a virusban?

Figyelt kérdés

Itt az átlag vagy inkább átlag alatti színvonalon élőkre gondolok,sajnos én sem engedhetek meg magamnak ennyi hónap kiesést,mert akkor utcára kerülnénk.

Igyis nagyon meg kell húzni magunkat.

Próbálom azzal nyugtatni magam másoknak is Rossz sőt van akinek rosszabb.Már nem bírom 😞



2020. márc. 31. 07:42
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
64%

"1 ,indok ?miert gondolod így?"


Azért, mert attól hogy te elvesztetted a munkahelyedet még nem vizionálok éhenhaló tömegeket. Az utóbbi kb 70 évben nem volt tömeges éhezés Mo-n többek között a rendszerváltáskor sem és a 2008-as válság után sem.

2020. márc. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

11

Nem vesztettem el szerencsére,de lényegesen kevesebbet kapok.


2008 azért durva volt ,de te biztosan Dunántúlon laksz ott nem érezhető annyira,ahol eddig sem tombolt a jómód mint pl.Borsod ott azért ez lényeges változás lesz.És nem jarok vak módon látom milyen sok az aki tényleg szinte éhezésben van.

2020. márc. 31. 08:46
 13/36 anonim ***** válasza:
24%

Pont, hogy Borsodban lakom. És még mielőtt felkerül a következő lemez: nem, anyámék nem toltak a sggem alá sem lakást, sem autót, sem milliókat.


Örülök, hogy te már megvilágosodott látóvá váltál, én nem látok magam körül éhezést. Ami nem azt jelenti, hogy soha nem is lesz, hanem azt, most szerintem nincs.


Az meg, hogy lakáshiteled van erre mit mondjak? Felvetted és rizikóztál, hiszen ezek szerint mihelyt csökken a bevételed nem tudsz magadtól túlélni. Ami szerencsétlen, nem örülök neki, de ez nem mások hibája és egyébként nem is a vírusé mert a munkádat bármikor elveszítheted.

2020. márc. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

Ha Borsodban élsz akkor legalább adhatnal tippet tanácsot.Munkalehetoség terén pl. sokaknak jól jönne.


Hitelt muszáj volt felvenni ,most épp mindegy lenne higy az albérletet fizetjük vagy a hitelt ....mindegy hogy bérleti díj vagy törlesztés a neve.

Utcára nem mehetünk. Család nem jómódú hogy befogadna.

2020. márc. 31. 09:45
 15/36 A kérdező kommentje:
A vírus miatt ennyire rossz a helyzet munka terén. Eddig is volt hogy elvesztettem a munkam de egy hét múlva lett másik,most meg sok helyen a telefont nem vezsik fel ...
2020. márc. 31. 09:46
 16/36 anonim ***** válasza:
48%

Az a tanácsom, hogy olvasson mindenki szépirodalmat, munka - előre láthatóan - minimum néhány hónapig nem lesz. Egyébként nekem sincs.


Olyan nincs, hogy egy hitelt muszáj felvenni. Annyiból nem mindegy, hogy albérlet vagy törlesztés, hogy az albiból ki lehet ugorni a törlesztésből meg sokkal nehezebben. Egyébként most, hogy belegondolok nem is értem mi a problémád. Hitelmoratórium van, legalább január 1-ig.

2020. márc. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:

Még nem tudtuk a bankot megkerdezni Hoyg ránk is vonatkozik e.


Dehogynem mindegy! Az alberletbol sem ugorhatunk ki ...vagy hova ugornánk az utcára? Lakni kell valahol ,majd spórolunk. A kaján

Meg a telefont akaorm megszüntetni és kartyasra váltani vagy feltöltősre

2020. márc. 31. 11:02
 18/36 anonim ***** válasza:
47%
Nem fognak éhenhalni az emberek
2020. márc. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:

18

Remelem igazad lesz bár ez nagyon kétesélyes ....egy bizonyos réteg nagyon rosszul jár most

2020. márc. 31. 11:44
 20/36 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon sok a mélyszegény amúgy Magyarországon.



De az alsó középosztálybeli is (én is az vagyok pl).



Nagyon kellemetlen idők jönnek.

Minimum emberek álmai vesznek oda..

2020. márc. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!