Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha ez így marad többen halnak...

Ha ez így marad többen halnak majd éhen meg mint a virusban?

Figyelt kérdés

Itt az átlag vagy inkább átlag alatti színvonalon élőkre gondolok,sajnos én sem engedhetek meg magamnak ennyi hónap kiesést,mert akkor utcára kerülnénk.

Igyis nagyon meg kell húzni magunkat.

Próbálom azzal nyugtatni magam másoknak is Rossz sőt van akinek rosszabb.Már nem bírom 😞



2020. márc. 31. 07:42
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

20

Igen sokan nem látják.

Nem vagyok mélyszegénységben élő,majdnem mindig volt munkám amikor nem akkoris rövid időre ,de nagyon rettegek.

Általában aki nem fél annak nagyrészt jo családi háttere van,és ezt nem sértésből írom ..de bárcsak nekem is lenne.😞

2020. márc. 31. 11:55
 22/36 anonim ***** válasza:
25%

Isten a mi oltalmunk es erossegunk, igen biztos segitseg a nyomorusagban.

Tudom nem ide vag csak reszben, de ez n hiaba tortent meg. Vilagmeretű figyelmeztetes Jezus eljövetelére ez a virus es felkészules-sokan nem hiaba vannak othon, Isten engedte meg mindezt h az emberek elkészítsek magukat a Krisztussal valo talalkozasra. Mert bizony eljon a felhokkel es minden szem meglatja õt.

Ha elkeszulsz akkor Isten megment az elkovetkezendõ harag elõl, es hidd el gondoskodik rólad addig is. Mi keresztenyek hiszunk az elragadtatásban, amirol beszel Jezus a Mate 24-25ben "ketten lesznek a munkahelyen az egyik felvétetik , a masik otthagyatik " stb.

De ha nem keszűlsz el akkor szembe kell majd nezned es mindenkinek néznie az Isten haragjaval amit az emberisegre kiönt, az ítélet következik, ez pl azert van hogy figyelmeztesse oket a megteresre.

2020. márc. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 Estádio de Felchút ***** válasza:
53%

"albiból ki lehet ugorni a törlesztésből meg sokkal nehezebben"


Istebarma... igen, kiugorhatsz. A híd alá. Bmeg,a híd alá.

Nagyon remélem, hogy végre leállnak a hisztivel, mert eleinte vicces volt pánikolni, de ez már kezd durva lenni.

2020. márc. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:

Ha valakinek hiszti hogy más bebukhatja az életét az kérem ne írjon.

Nem mindenki van jó helyzetben szerintem sokaknak nem könnyű most!!

2020. márc. 31. 17:27
 25/36 anonim ***** válasza:
20%

"Meg a telefont akaorm megszüntetni és kartyasra váltani vagy feltöltősre"


Atyaisten, micsoda áldozat. Befsás, hogy nincs 6 hónapnyi tartalékod és az éhenhalásról fantáziálsz de telefon előfizetésed az azért van.


Ilyen az amikor valaki nem tud priorizálni aztán meg meglepődik.

2020. márc. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

Rendkívüli helyzet a mostani ,senki nem számított rá. Volt spórolt pénzünk nem is kevés de pech hogy a lakás induló tőkéjébe bele tettük mindet.


Telefon előfizetés ma már alap dolog, és a tékomm ( direkt irtam így mert másképp törlik ) szazezrekért szüntetne meg egy 4990 Ft os előfizetést .....

2020. márc. 31. 20:17
 27/36 anonim ***** válasza:
27%

"Rendkívüli helyzet a mostani ,senki nem számított rá."

- igen, talán ezért kellett volna felkészülni a váratlan helyzetekre


"Volt spórolt pénzünk nem is kevés de pech hogy a lakás induló tőkéjébe bele tettük mindet."

- magyarul feltetted az összes pénzed a rulettasztalra és most rinyálsz, hogy pirosat dobott fekete helyett.


"Telefon előfizetés ma már alap dolog"

Nekem sincs, és egy csomó ismerősömnek se.


"szazezrekért szüntetne meg egy 4990 Ft os előfizetést"

- legalább ne hazudnál ilyen átlátszóan

2020. márc. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
95%

Itt minden válaszoló hozza a szokásos gyakori színvonalat, de 59% főleg.



Nagyokos, teló például interjúkkal kapcsolatos egyeztetésekre is kell.


Gondolom, szerinted a net se alap, amin az ember állást kereshet, de akár képezheti is magát.


Amúgy az elektromos áram és a használati melegvíz is kényelmi szolgáltatás akkor már, hiszen az emberek évezredekig megvoltak ezek nélkül.

2020. márc. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
57%

Én az éhenhalástól nem féltem a magyarokat!

Sokan rá fognak jönni,eddig mennyi minden természetes és alap dolog volt,talán jobban becsülik majd ezeket (ideig-óráig)!

Aki megszorul,majd kiárusítja a felesleges dolgait,aztán szerez hitelt,ha tud!

De ha elvonul a viharfelhő,jön a megkönnyebbülés,akkor most már lazítsunk,ezt is azt is megveszem,mert megérdemlem!

Szerintem még nagyobb hiteldömping jön majd,ha helyreállt a gazdaság!

Még többet dolgoznak majd,még több család fog széthullani!

Engem már érintett a 2008as válság is,de átvészeltem.

Ezt a férjemmel és a 2 gyerekemmel küzdöm meg,remélem talpon állva.

A következőre 2030ra már vérprofi leszek.

Kicsit átértékelődött a jövőképem,az biztos!

2020. márc. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

A lakás tényleg drága de nem rulett vagy Luxus hanem hogy fedél legyen a fejünk felett.

Elég groteszk ezt rulettnek nevezni!!!!!


Vagy akkor lakjunk a híd alatt....


A telefont megszüntetni csak kötbér mellett lehet és tényleg százezres nagyságrend ,ha nekem nem hiszem el bármelyik Tékomm üzletben elmondják ezt.


És igen sok mindenhez szükséges ma már a telefon, pl a 200kmre élő anyukámat ezen hivom fel mert idősek otthonában van és ott sem lehet látogatni.

Próbáltam csökkenteni rajta de nem lehetett

2020. márc. 31. 21:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!