Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendelt már valaki a Fruugo.hu...

Rendelt már valaki a Fruugo.hu-ról?

Figyelt kérdés
Ahogy olvastam a külföldi Fruugo oldalakról nincsenek túl jó véleménnyel,van esetleg aki rendelt már erről az oldalról?

2020. jún. 11. 00:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/83 anonim válasza:
93%
Édesapám karácsonyra meg akart lepni egy új gamer egérrel, és erről az oldalról rendelte meg a terméket. Előre fizetett 14 ezer forintot és a termék hozzánk érkezési időpontját az oldal december 21.-ére ítélte meg. Karácsonyig nem érkezett meg a csomag, és akkor kapott apám egy sms-t hogy fennfogták a vámon, 700 forintot levontak a kártyájáról (ez volt 25.-én). Ezután mai nap során érkezett egy sms édesapámnak, miszerint a kártyájával fizettek a falina.hu oldalon 14 ezer forint értékben... Megkérdezte anyámat és engem, hogy fizettünk-e a kártyájával, mivel úgy bizonyult, senki nem vásárolt a kártyájával, felhívta a bankot és letiltatta a kártyát... 30.000 Forintjába került a gamer egér amit ki sem hoztak... Vigyázni kell srácok, senki ne rendeljen a Fruugo-tól, ahogy az előbbiek is írták, csak egy nagy átbaszás, apámnak is előbb talán véleményeket kellett volna olvasni, persze a jó szándék vezérelte, de ma már mindenhol ellophatják az adatainkat...
2021. dec. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/83 anonim válasza:
100%

Szar az egész

Rendeltem egy köntöst 14 ezerért de olyan ócska fost hoztak, szinte papír vékony igénytelen, 2000 Ft-ot se ér.

Soha ne rendeljetek!

2021. dec. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/83 anonim válasza:
100%
Én az árakat nem értem a Fruugo-n. Komolyan 6000 Ft például egy hajgumi??? Vagy valamit rosszul nézek? Vagy nem forintban vannak megadva az árak? Minek használják az emberek a Fruugot, ha ennyire irreálisan drága, vagy gyémántból vannak a termékek XD: ?
2022. febr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/83 Jettlady válasza:
100%
Sajnos nagy csalódás volt részünkről...senkinek nem ajánlom. Választottunk egy jelmezt, 3-4 munkanap volt feltüntetve. Ez volt február 10-én. Azóta levelezünk, fűt fát ígérnek, persze csa utalás után intézik a terméket. Már 16-ára kellett volna a jelmez. Mindig semmi. Azonnali pénz visszautalást kértünk, elállunk a rendeléstől. Nem nagyon akarják az utalást, jogi úton fogjuk követelni ha nem történik semmi.
2022. febr. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/83 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mertem rendelni. A termék nevénél és márkájánál halandzsa szöveg (!!!) volt olvasható. Hiányzott a termékleírás.

Pedig sajnálim, mert lett volna olyan, ami érdekel.

2022. ápr. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/83 anonim válasza:
100%

Az a bosszantó, hogy bármit keresel a neten a fruugó ajánlatait mindig beteszi az elsők közé. Én sajnos vásároltamtőlük, 2-3 napos szállítási határidővel kecsegtettek, persze előre kellett fizetni. Fizetés után esélytelen náluk bárkit is elérni, ha írnak is valamit totál katyvasz, nem érteni. Fizetés után 2 héttel jött a visszaigazolás hogy feladták kínából a cuccot, és semmilyen körülmények között nem törölhető a megrendelés. Nagyjából 6 héttel a rendelés után megérkezett a rommá gyűrött doboz, amit küldtek az természetesen alkalmatlan arra amire hirdették. Az aliexpresszen persze az ár töredékéért fent van ugyanez.

Sajnálom, hogy nem néztem utána a weboldalnak mielőtt rendeltem, senki ne rendeljen tőlük!

2022. máj. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/83 anonim válasza:
58%

Sziasztok!

10.000,- Ft értékben rendeltem.

3 hét alatt érkezett meg a termék (pont ma).

A kommentek alapján semmi jóra nem számítottam, de pozitív a tapasztalatom. :)

A termék sokkal jobb, mint amire számítottam.

2022. máj. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/83 anonim válasza:
29%
Én Április 22.-én rendeltem, azt írták vissza, h Május 12.-ig megjön az árú!Nyomon tudtam követni végig h hol jár a cucc, és Május 12.-én megkaptam! Hibátlan jól működik! :)
2022. máj. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/83 anonim válasza:
100%

Moat rendeltem tőlük.. Sajnos igy utólag olvasom a véleményeket. Szoval most csak remenykedni tudok, hogy meg is erkezik, mert visszaigazoló emailt nem kaptam a rendelesrol.

A kartyan viszont letiltottam a netes vasarlast a tovabbiekban

2022. jún. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/83 anonim válasza:
100%
Ugyanaz mint a többi kínai dropshipping oldal, csak az egyik legpofátlanabb. Ezerszeres áron tol mindent, leveszi a nagy lóvét, a 2 dolcsis terméked meg majd érkezik aliexpressről.
2022. jún. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!