Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendelt már valaki a Fruugo.hu...

Rendelt már valaki a Fruugo.hu-ról?

Figyelt kérdés
Ahogy olvastam a külföldi Fruugo oldalakról nincsenek túl jó véleménnyel,van esetleg aki rendelt már erről az oldalról?

2020. jún. 11. 00:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/83 anonim válasza:
100%

A Fruugo cég egy csaló! A számítógépem meg sem nyitja az oldalt, mert veszélyes:


"Avast Online Security & Privacy

Vigyázzon, ez a webhely nem biztonságos

Ezen a webhelyen rosszindulatú kódot találtunk, amely kárt tehet a számítógépében vagy ellophatja a bizalmas adatait. Azt javasoljuk, hogy egyáltalán ne nyissa meg ezt a webhelyet."

2022. nov. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/83 anonim válasza:
100%
Egy kis update a sztorimhoz: miutàn a termékek árát visszautalták, mindkét csomag megérkezett másfél hét leforgása alatt.mondtam a futárnak, hogy küldjék vissza mert én már a pénzt is visszakaptam, de azt mondták, hogy nekik az jelenik meg, hogy ki van fizetve. :)))
2022. nov. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/83 Zsoca válasza:
Tegnap rendeltem egy mobiltelefont és bár most olvasom a negatív kommenteket de remélem hogy időben meg fogom kapni a csomagot
2022. nov. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/83 Anonimike válasza:

Októberben rendeltem a Fruugo-ról, kaptam róla visszaigazolást is, de még nem érkezett meg a rendelésem és elérhetőséget sem találok hozzájuk, ahol érdeklődhetnék.

Tud valaki segíteni abban, hogy hol tudok nekik üzenetet írni vagy egy e-mail címet tudna valaki küldeni? Köszönöm!

2022. nov. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/83 anonim ***** válasza:
100%

Az 5000 forintos hajgumi komment felkeltette az erdeklodesem, es szetneztem. Ezt talaltam:

[link]


5 termek, detto ugyanaz, kulonbozo arakkal 17 ezer es 24 ezer kozott. Ez most mi? Nyilvanvalo, hogy dropshipping. Ezeket a termekeket 1 dollarert dobaljak utanad az Aliexpress-en, ez az oldal csak ratesz egy hihetetlenul nagy arrest, es eladja idiotaknak, akik megveszik...

2022. nov. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/83 anonim válasza:
100%
Rendeltem, Gilette macs3 borotva pengét, de hamisítványt küldtek Kínából méreg drágán.
2022. nov. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/83 brigi3 válasza:
Valaki tudja mien futárszolgálat hozza a fruugos csomagokat ?
2022. nov. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/83 rejzinger válasza:
100%
A fruugo azért kerül előre a találati listán, mivel egyes termékek árai nagyon olcsók. Pl külső SSD háttértár 16TB 20-25 ezer Ft, miközben máshol ennyiért max 512GB kapacitást kapsz. A jelenlegi technológia amúgy nem tesz lehetővé ilyen fizikai méretben 14 16 TB kapacitást. Szóval ha egyáltalán megkapod, pár nap után rájössz, hogy 2-300 Gb után a lemez megtelt. Szerintem ordenáré nagy átverés az egész és a selejteket így kiárulják....
2022. dec. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/83 anonim válasza:

En dec 16. an rendeltem egy fürdőkopenyt. Jan 4. en mar meg is jött. Nem volt használt es jona méret is.


Meg sem néztem az oldalt csak rendeltem. Utólag megbantam latvan az itteni kommenteket de pozitívan csalódtam benne. Nekem nem volt gond szerencsére.

2023. jan. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/83 anonim válasza:
Azt valaki megtudja mondani melyik futár hozza házhoz? Én is várok csomagot. Köszi
2023. jan. 21. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!