Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendelt már valaki a Fruugo.hu...

Rendelt már valaki a Fruugo.hu-ról?

Figyelt kérdés
Ahogy olvastam a külföldi Fruugo oldalakról nincsenek túl jó véleménnyel,van esetleg aki rendelt már erről az oldalról?

2020. jún. 11. 00:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/83 Kraucslik Botond válasza:
100%
Csak megerősíteni tudom, amit a többiek már elmondtak. Karfapárnát rendeltem tőlük, de nem azt küldték, ami a képen volt látható! A képen egy vastagabb, hosszabb párna volt, ehelyett küldtek egy silány vackot, amit aliexpressen kb. 800 forintért lehet kapni.
2022. jún. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/83 kiscsillag1981 válasza:
100%
Június 13.án rendeltem tőlük. 17.ig kaptam is minden nap az értesítést. Aztán ennyi. Azóta nuku üzenet. A csomagom elvileg az USA_ból jön. Valami nagyon elakadt. Helyesírási hibákért elnézést. Régi a laptop és már nem minden gomb működik rendesen.
2022. jún. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/83 tudatoska válasza:
100%
28 napja nem érkezett meg a megrendelt és előre kifizetett termék. Eredetileg 5-7-munkanap határidőn belül ígérték. Aztán egyszer csak, 22 nap múlva azt látom a fiókomban a megrendelésem mellett, hogy "KISZÁLLÍTVA". De hiába vártam, hogy hátha a futárszolgálat hibázott valamiben, semmi nem történt. júl. 27-én küldtem egy "Hol a termékem?" kérdést. Arra azt válaszolták, hogy szállítási területen kívül élek, úgyhogy törlik a megrendelést. Küldtem szintén 27-én egy másik levelet is a felületükön, hogy mivel hazug állítással azt üzenték nekem, hogy már kiszállították a terméket, azonnal elállok a megrendeléstől és kérem visszautalni a pénzt, amit előre kifizettem, ha nem utalják azonnal, feljelentem őket. Nem erre válaszul, de érkezett egy olyan üzenet, hogy a visszautalást elindították, 2-5 munkanap múlva meg fog jelenni a számlámon. Nagyon remélem, hogy tényleg visszautalják! De ha vissza is kapom az összeget, ők sokak pénzét használják egészen addig, amíg az illető ki nem veri a balhét. NE RENDELJETEK INNEN!!!
2022. júl. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/83 anonim ***** válasza:
#23 történt azóta valami?
2022. aug. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/83 ironpowered válasza:
100%
Hala a jo egnek meg az elott talaltam meg ezeket a kommenteket, mielott meg rendeltem volna :) . Az elolvasasuk utan tunt fel, hogy ami robotporszivo dokkolot arulnak ott, arrol hianyzik a “roborock” felirat mar a termekfoton is :D . Vagy nem szallitjak ki, vagy hamisat kapsz, szoval tenyleg kar remenykedni.. inkabb kifizettem 60 helyett 85ot, nem er ennyit az egesz :(
2022. aug. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/83 Evahercigova válasza:
30%

Nekem ma érkezett meg a rendelés. Megelégedésremre, naponta értesítettek, hogy hol tart a megrendelés és azt kaptam amit megrendeltem.

Nekem semmi problémám nem volt.

2022. szept. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/83 anonim válasza:
37%
Nekem 8 nap alatt megérkezett a megrendelt termék. Minden rendben volt. Szerencsém volt? Lehet. De ilyen is van.
2022. szept. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/83 catmother válasza:
100%

Nekem szerencsém volt, 2 hét alatt megjött, de rágtam a körmöm rendesen...

Amúgy gagyi a termék, el kell felejteni őket.

2022. okt. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/83 anonim válasza:
69%

Gondoltam leírom a tapasztalatomat hátha segít valakinek!

Rendeltem én is a fruugoról és valamiért csak a megrendelést követően csekkoltam le az oldalt és akkor láttam a sok negatív tapasztalatot így bepánikoltam mert nem kevés pénzt utaltam el az oldalnak.

Telefonon senkit nem tudtam elérni, viszont üzenetbe fel tudtam a céggel venni a kapcsolatot, akik azonnal válaszoltak és miután kértem hogy töröljük a rendelést a pénzt másnap vissza is utalták.

Lehet ha nem ijedek meg és megvárom amíg a terméket elküldik még azzal is elégedett lettem volna.

Csak ennyi röviden.

2022. okt. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/83 anonim válasza:

Az oldalon azonos termékek voltak, más-más árazással. Valamelyikhez ingyenes szállítás, máshoz viszont magas szállítási díj. Érdemes olyan kártyáról fizetni, amin meg tudod határozni a fix összeget és csak annyit tudnak levenni.

Én kis összegben rendeltem és csak egy terméket. Kiválasztva a díjmentes szállítást, mert volt ilyen lehetőség is. Utólag olvasva a véleményeket izgultam, hogy megérkezzen a csomag. Szerencsémre két héten belül itt volt, jó állapotban.

2022. nov. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!